„Ještě jsem nepochopila, že jsem vyhrála. Nemůžu tomu uvěřit, zpívala jsem normálně. Ale hrozně moc mě to potěšilo. Na Holešovské Regatě jsem nikdy nebyla, moc se tam těším. Jsem zvědavá, jaké to tam všechno bude," řekla Zlínskému deníku bezprostředně po vyhlášení výsledků vítězka v kategorii zpěv starší.

Do talentové soutěže ji přihlásila její maminka, která tuto možnost našla prý na internetu. „Zeptala se mě, jestli bych to nechtěla zkusit a já do toho šla," zasmála se mladá slečna. Na finálovém večeru prý trému neměla, se svým výkonem byla spokojená. „Ale mohlo to být ještě o něco lepší. Vím, že zpívám i lépe," přiznala. Radka Mrlinová navštěvuje základní uměleckou školu, na kontě už má několik vystoupení, díky kterým sbírá pomaličku zkušenosti. Ke zpěvu ji přivedla její maminka, která si rovněž ráda zazpívá.

„Ale jenom doma," podotkla slečna, která si pochvalovala i finálovou atmosféru. „Byla hrozně přátelská, pohodová. Nikdo nikoho nestresoval," dodala. Soutěžícím ve věku od šesti do osmnácti let fandili v sále kamarádi, sourozenci, rodiče či prarodiče. Pěsti držela například i Věra Černobilová z Újezdu u Valašských Klobouk, a to skupince orientálních tanečnic. Ty předvedly své číslo s meči. „Jsem moc spokojená, líbily se mi. I když všechny skupinky byly úžasné, všichni do toho dali srdce. Bylo to vidět," zhodnotila.

Odborná porota podle ředitelky soutěže Věry Strojarové neměla hodnocení jednoduché. Vystoupení všech totiž prý byla hodně vyrovnaná.

„Nakonec jsme se proto rozhodli, že dětem, které měly blízko k prvnímu místu, udělíme zvláštní cenu poroty. I ony tak pojedou za odměnu na Holešovskou Regatu," zdůraznila.