„Galerie Desítka má díky úchvatnému výhledu na Zlín opravdu mimořádnou atmosféru a je jako stvořená pro nevšední zážitky, hudební i gastronomické. Petr Janda při podobných příležitostech sólově běžně nevystupuje, Olympic bývá k vidění především na velkých koncertech a festivalech. V Desítce půjde naopak o maximálně komorní zážitek, kde mají posluchači k interpretovi velmi blízko a mohou si jeho um vychutnat do všech detailů. Petr Janda pro tuto příležitost vybral i speciální repertoár složený ze známých hitů kapely a novinek ze sólové desky, vše v akustické verzi,“ uvedl Michal Žáček ze spolupořádající Agentury Velryba.

Zase první! Zlínská porodnice a Nedoklubko panentovali NedoVak pro miminka
Zase první! Zlínská porodnice a Nedoklubko patentovali NedoVak pro miminka

Stejně jako tomu bylo při Dykově vystoupení, i tentokrát zpestří hudební zážitek degustační menu šéfkuchaře Bistrotéky Valachy Jana Kopeckého.

„Do Zlína se moc těším, oba s Pavlem Březinou k němu máme vřelý vztah. Já jsem si odtud přivezl svou první ženu, Pavel tu bydlí. A navíc to bude jiný koncert než obvykle, budeme hodně blízko sebe. Možná si budeme i povídat, možná si s námi někteří i zazpívají. Bude to určitě krásný večer,“ těší se na koncert Petr Janda.