Hrachový prozradil, že dostal nabídku na milionový honorář. Jenže šlo o hraní pro politickou stranu.

„Nikdy jsme to neudělali a nikdy to neuděláme. To všechno se proti vám může obrátit vám," vysvětlil.

Ptali jsme se také, jak na rezolutně odmítnutý návrh reagovali ostatní členové skupiny.

Zdeněk Hrachový nad Vizovicemi.„Já jsem šéf, kapelník, ostatní by s tím možná nesouhlasili, ale Fleret jsem v tomto ohledu já. Nejsme uplatitelné hovada. Děláme pořád to svoje, nechceme uskakovat, neuhýbat, v takové situaci prostě neznám bratra.

Já se chci po čtyřiceti padesáti letech zpět, jestli nám dá ten nahoře ještě nějaký čas, otočit a nestydět se za to, co jsem dělal. Přece jen jsem pořád na očích, mám děti, nechci sobě ani rodině dělat ostudu," reagoval Hrachový.

Mimo další sdělil, že se kapela chystá na nové album.

„Zjistili jsme, že už jsme v podstatě tři roky nic nenatočili. Poslední bylo O krásách Valašska, mezitím jsme k našim třicátinám udělali výběr. Už máme nazkoušených osm nových písniček a všechny je hrajeme na koncertech.

Po novém roce půjdeme do studia, natočíme půlku, pak doskládáme a dozkoušíme zbytek. Necháme si vše trochu odležet, nahrávky si poslechneme s odstupem času, abychom vše vyladili ke spokojenosti," těší se.

A pokud máte rádi kvalitní muziku či jste přímo fanoušci Fleretu, můžete se těšit na středu 10. prosince. Jako akustické trio zahrají několik písní na akci Česko zpívá koledy. Na pódiu se objeví v 18 hodin.