Hudební program ale začíná zítra od 14 hodin a zahájí jej zlínská folková parta MRRK. Stejně jako loni a předloni vystoupí slovenská rockově laděná formace Andy & P. R. C. V živém rytmu dixi a swingu zahraje kapela Boží šramot, big beat pak se zpěvačkou Elliatou. Gothic rock přiveze z Lanškrouna skupina Michael.

„Pozvali jsme čtyři skupiny, které už na festivalu vystupovaly, a čtyři novinkové. Chtěli jsme taky, aby se střídaly české a slovenské kapely. Vstupné je dobrovolné,“ sdělil organizátor festivalu Radovan Výsmek. Z novinkových kapel to budou Oremus, Vocativ, Shine a od 20 hodin vystoupení Richarda Čanakya FBI.

„Samostatný koncert v kostele Richarda Čanakyho a jeho kapely bude vrcholem celého festivalu. Po něm následující festivalová noc již není pro veřejnost,“ upozornil Výsmek. Neděle bude ve znamení svatých mší s hudebním doprovodem pozvaných kapel. Od půl desáté dopoledne se konají na sedmi různých místech ve Zlíně. „Možná ale dojde kvůli nemoci k drobným změnám v programu. Pro aktuální informace je nutné sledovat webové stránky,“ informoval Výsmek.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY ZE ZLÍNSKÉHO KRAJE:

Moje Zlínsko Sport Kultura Podnikání Černá kronika