Přestože se den nesl ve znamení deště a zimy, tak účastníci tyto nepříjemnosti vůbec nepociťovali. Všechny aktivity se totiž odehrály pod střechou. Turnaje v ping-pongu, stolním fotbálku, šipkách, šprtci či v rallye simulátoru proběhly bez sebemenších problémů.

„Dnešek se mi moc líbil. Zahrál jsem si snad úplně všechno. Nejvíc mě bavil ping-pong. Tyto akce by se v klubu mohly konat častěji," zhodnotil událost třináctiletý Petr Šebesta.

„Myslím si, že se den povedl. Trochu mě mrzí, že nevyšlo počasí, jelikož byly naplánované i venkovní aktivity. Jinak jsem ale ráda, že se všem tato akce líbila," řekla hlavní organizátorka Klára Melichárková.

Účastníci se hned při vstupu do klubu mohli zaregistrovat na některou z naplánovaných her. Program byl rozdělený na dopolední a odpolední aktivity. Jelikož některé soutěže z dopoledne měly úspěch, opakovaly se i odpoledne.

„Děti si přály některé z disciplín zahrát znovu. S organizátory jsme jim tedy vyšli vstříc," zdůvodnila Melichárková. Pro první tři v každé hře byly nachystané hodnotné ceny, které zahrnovaly kupříkladu knížky, flešky, propisky či sladkosti.

U Salesiánů se akce konala úplně poprvé a vzhledem k velmi pozitivním reakcím není vyloučené, že se někdy v budoucnu dočká pokračování.