Tamní jeviště totiž bude patřit Báře Munzarové, Martinu Trnavskému, Radimu Novákovi, Marice Procházkové a Václavu Trnavskému. Do Zlína přivezou inscenaci Jako Thelma a Louise. Hra měla premiéru loni v lednu a od té doby se dočkala více než šedesáti repríz.

„Jde o strhující příběh od Oskarové scenáristky Callie Khouri. Myslím, že Jako Thelma a Louise je příběhem všech žen,“ uvedla Viera Žiaková z pořádající agentury.

Inscenaci nastudoval Divadelní spolek Frída pod režijním vedením Jakuba Nvoty. Zakladatelem Frídy je herec Martin Trnavský. „Pro náš spolek je tato hra přelomová. Doposud jsme dělali výhradně autorské divadlo a teď jsme šli podle předlohy známého filmu. Podle ohlasů diváků můžu říct, že výsledek je velmi dobrý,“ pochvaloval si známý herec.

Bára Munzarová a Marika Procházková se vydají na cestu, při které prožívají všechny možné emoce. Přátelství, ponížení, strach, lásku, pocit svobody i vášeň. Ovšem z malého výletu se stává skutečné putování díky nahodilým událostem, které se jim při výletu přihodí, a které je navždy změní a spojí.

Divadelní představení začne v 19 hodin.