Tři herecké legendy se sejdou v úterý 2. listopadu v 19 hodin v Divadélku v klubu a vzpomenou na své kolegy, kteří už odešli do hereckého nebe. Společné setkání s příznivci a přáteli divadla nese název Stále jsou s námi.

„Je to svého druhu netradiční klevetivé úterý. Vzpomínat na herce a kolegy, kteří nejsou s námi, ale stále zůstávají v našich myslích, lze i vesele. Projdeme si s pamětníky éru starého divadla, éru sedmdesátých a osmdesátých let a zážitky, které ta doba přinesla,“ přiblížil moderátor připravovaného setkání a dramaturg zlínské scény Vladimír Fekar.

Vzpomínat se bude například na Jana Libíčka, Jarmilu Doležalovou, Stanislava Třísku, Lubora Tokoše a další. „Využili jsme Památky zesnulých jako příležitosti sejít se a neformálně si popovídat. Je to večer určený především těm nejvěrnějším přátelům Městského divadla, kteří s ním dýchali v dobách lehkých i nelehkých, a také těm, kteří se chtějí dozvědět něco o lidech a osobnostech, které byly s naším divadlem bytostně srostlé. Vstup bude volný, protože jde především o společné setkání,“ doplnil Fekar.