„Myšlenka uspořádání akce vznikla před rokem proto, aby si kapely z Vizovic a okolí mohly zahrát na pódiu a za slušného ozvučení,“ řekl jeden z organizátorů Pavel Kamenčák. Dodal, že na své si přijde každý. Skupiny jsou totiž generačně i žánrově pestré.

Venku před Rybárnou se představí také funk-rocková formace The Gwozdz, ve které hraje Kamenčák na kytaru. „Zahrajeme jak naše skladby, tak převzaté klasické rockové věci. Jde hlavně o to, aby si lidé zaskákali a pobavili se,“ dodal kytarista. Vedle nich se představí například rockoví Overdrive, revival band Frank Zappa Quartet či vizovická legenda, skupina Kolík.

Ve vnitřních prostorách Rybárny se bude promítat přenos z venkovních koncertů. Poté je pro fanoušky sportu přichystaná projekce fotbalového zápasu Česko-Slovensko. Po půlnoci, kdy skončí venkovní část programu, pak budou návštěvníci pokračovat v zábavě uvnitř Rybárny. O hudební kulisu se postarají dýdžejové. Uskuteční se také druhý ročník soutěže O největšího tanečníka disko v okolí.

Pro děti pořadatelé připravili zábavný program. Nebude chybět rybí kuchyně. Akce se koná za každého počasí. Za vstup zájemci zaplatí sedmdesát korun.

Radka Šimková