KDY: 26. října 2019 od 10 do 17 hodin 
KDE: Kongresové centrum ve Zlíně 
ZA KOLIK: Vstupné na místě 150 Kč, v předprodeji od 8. října do 23. října za 120 Kč

Rádi byste se nechali inspirovat nazdobenými tabulemi na svatbu či oslavu? Nebo vás zajímá dámská a pánská móda? V tom případě si nenechte ujít další ročník svatebního a módního veletrhu - Wedding show v sobotu 26. října 2019 od 10 do 17 hodin v Kongresovém centru Zlín.

"Čeká na vás spousta rad, inspirace, zábavy, informací, ochutnávek, možnost zakoupení dekorací a rezervace služeb, vše na jednom místě od nejlepších dodavatelů a míst na svatbu z regionu. Nebrouzdejte složitě a slepě po internetu a termíny a detaily svatby přijďte probrat osobně. Nebo omrknout, případně zakoupit, svatební šaty přímo na místě. Přehlídky se budou opakovat v častých intervalech, takže dostavit se můžete kdykoli. Navíc se bude soutěžit o SVATBU ZDARMA v hodnotě více než 100 tisíc korun, jejíž výtěžek půjde ženě bojující s rakovinou. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, na spoustu překvapení včetně nové tváře letošního 3. ročníku, který se nese v duchu - LÁSKA JE SLADKÁ - LÁSKA POMÁHÁ. Aby si tento den užili i pánové, nebude chybět lahodné pivo, víno či koktejl," lákají pořadatelé. 

  • Na show se představí:
    All about fashion, svatbyjuliana, Svatebni Salon Veronica, TopFashionZlín, Pánská móda Sýkora, Optika Fénix, Epita-DD Dobromila Darnadyová

Na akci zazpívá:

  • Marek Soldán a Matyáš Darnady