Ve Starém Městě došlo k neštěstí na obchvatu. Řidič osobního vozu jel po silnici I/55 ve směru na Huštěnovice a chtěl u místní panelárny odbočit z hlavní cesty na vedlejší komunikaci. Při brzdění do něj však zezadu narazil vůz Tatra. Osobní automobil náraz odhodil do protisměru pod kola dalšího nákladního vozu s návěsem. Malé auto kolize zcela zdemolovala. Jedenatřicetiletý řidič osobního vozidla utrpěl těžké zranění a v současné době leží ve zlínské nemocnici. Jeho spolujezdec, kterému bylo devětatřicet let, nehodu nepřežil,“ popsala tragickou událost mluvčí hradišťské policie Jitka Zámečníková.

Lidský život vyhasl i včera nad ránem mezi obcemi Milovice a Cvrčovice na Kroměřížsku. Ve vraku vozu zahynul čtyřicetiletý policista, jeho tři spolujezdci utrpěli vážná zranění a leží v nemocnici, pátý člověk vyvázl s lehkým poraněním. Podle kroměřížské policejní mluvčí Květoslavy Malenovské osobní auto vyjelo v pravotočivé zatáčce ze silnice. „Mimo cestu pak narazilo do stromu,“ dokreslila mluvčí Malenovská.

Naposledy zemřel člověk v úterý v Zašové na Valašsku, když se ve favoritu střetl s protijedoucím kamionem plným železa. V regionu se jednalo o pátou oběť během pouhých osmi dní.