Valašskokloboucko – Alkohol a drogy za volant nepatří. Stará známá věc, kterou ale stále dokola a takřka denně někdo poruší. A tak se to stalo i v případě dvou mužů z Valašskoklo­boucka, které v pondělí 2. dubna načapala hlídka tamních policistů.

3.4.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Více než promile naměřila hlídka pětačtyřicetiletému řidiči. Tam, kam původně tedy mířil, už nedojel.

„Policisté mu totiž na místě zabavili řidičský průkaz. A navíc mu za jeho lehkomyslnost hrozí roční pobyt za mřížemi,“ poznamenal mluvčí zlínské policie Petr Jaroš. Druhý řidič sice zkouškou na alkohol prošel. Na displeji přístroje svítila velká nula.

„Jenomže místo vrácení kontrolovaných dokladů a odjezdu čekalo na jednadvacetiletého mladíka nemilé překvapení v podobě testu na drogy,“ uvedl dále mluvčí. A touto zkouškou již mladík neprošel. Test byl pozitivní na marihuanu. Také on na místě přišel řidičák a mimo to, že si nějakou dobu nebude smět sednout za volant, jej nemine ani tučná pokuta.

Autor: Šárka Šarmanová

3.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb do PS PČR v říjnu 2017
10

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.