„Policisty čekala perná noc. Měli informace o tom, že šestačtyřicetiletý muž vyhledává samotu a v minulosti už ho rodina několikrát hledala. Naposledy ho našli po dvou dnech ve velmi špatném stavu. Velitel pátrací akce zavolal na místo policejní vrtulník s termovizí, ten však kvůli špatným povětrnostním podmínkám nemohl vzlétnout,“ popsala událost zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Podle ní, oblast, kterou bylo nutné prohledat, byla velmi rozsáhlá. Navíc situaci komplikovala tma. „Velitel proto rozhodl o vytvoření rojnic a stanovil dvě oblasti, které desítky policistů a hasičů propátrají.,“ dodala policejní mluvčí s tím, že nakonec o půl jedné ráno se všem zúčastněným ulevilo. „Muže našli spícího v kukuřičném poli. Kvůli jeho zdravotnímu stavu přivolali policisté lékařku, která rozhodla o jeho převozu do Psychiatrické nemocnice v Kroměříži,“ uzavřela Monika Kozumplíková.

K tragické dopravní nehodě došlo před šestou hodinou ranní mezi obcemi Srnov a Dřínov. Zemřela při ní šestatřicetiletá řidička osobního auta značky Dacia Logan, která narazila do stromu.
Tragická nehoda u Dřínova: o život tam přišla ráno řidička Dacie Logan