Své opilecké kreace předváděla v ulicích Zlína na začátku listopadu. Samozřejmě si tím vysloužila pozornost zlínských strážníků.

Padesátileté Zlíňance kolovalo v organizmu téměř 1,6 promile alkoholu a tak nedokázala kontrolovat své chování, dokonce se pokusila napadnout strážníka městské policie.

„Dvacet minut po poledni kontrolovala hlídka MP Zlín skupinu sociálně nepřizpůsobených osob, které se uprostřed krajského města oddávaly konzumaci alkoholických nápojů, ač je to v tomto místě obecně závaznou vyhláškou zakázáno. Mezi nimi se nacházela také dotyčná, kterou představa, že její kumpán přijde o laciné víno, dokonale vyvedla z míry. Strážníkům nejprve dělala sexuální návrhy, které vzápětí následovala smršť vulgarit nejhrubšího zrna a jednoho z nich se pokusila nečekaně kopnout,“ popsal situaci uprostřed zlínského náměstí Míru zástupce zlínské městské policie Pavel Janík.

Kondiční cvičení hasičů ve Zlíně.Průjezd městem.
To není rychlá jízda k požáru, ale spíše chirurgická práce s volantem mezi auty

Podle něj se tak agresivní žena ocitla s pouty na rukou, ale ani poté nedokázala kontrolovat své chování a své výhrůžky s nadávkami křičela na celé náměstí. Z něj po provedeném lékařském vyšetření putovala rovnou do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.

„Protiprávní jednání podnapilé ženy je nyní prověřováno pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a násilí proti úřední osobě,“ uzavřel zástupce šéfa zlínských strážníků.