Poetrie má působit kromě Brna a Olomoce zejména ve Zlíně. Tam se také pořádalo několik velkých seminářů pod vedením guru Járy.

Policie hledá dívky, ale nechce říct proč

Policie již před časem zveřejnila výzvu, aby se jí přihlásily studentky a lektory i další osoby, které mohou sdělit o Poetrii jakékoliv informace. Dokonce zřídila i speciální soukromou emailovou adresu policie.poetrie@seznam.cz. Z jakých důvodů policisté tuto školu prošetřují, ale zatím odmítají říci. „Žádné nové informace nemáme a ani je zveřejnit nemůžeme,“ sdělil mluvčí ÚOOZ Pavel Hanták.Komentovat probíhající vyšetřování odmítla i státní zástupkyně, která má případ na starost.

Poetrie láká do svých řad hlavně mladé dívky. V jejím čele stojí zmíněný guru známý jako Jára, který si říká Óm nadsamec. V různých internetových diskusích se však objevují informace, že údajně mělo v této škole docházet ke znásilňování studentek. Sex s guru Járou, který je podle zkušeností dívek dokonce nositelem několika pohlavních nemocí, je měl očistit od jejich bývalých sexuálních partnerů. Nazývali to odháčkování.

Čtenáři Deníku dokonce v internetové diskuzi upozorňují na to, že některé lektorky duchovní školy Poetrie dál pořádají nové a nové kurzy.Podle důvěryhodných zdrojů má guru pobývat mimo území České republiky, zřejmě v Thajsku.

Zpravodajové Deníku

Zkušenost bývalé studentky esoterické školy Poetrie

„Lehni si a zavři oči!“ Klepala jsem se strachy, ale poslušně jsem dělala vše, co Jára řekl. „Představ si, že je to penis. Takovej, jakej jsi ještě nikdy neviděla!“ Vrazil mi palec do pusy. „Představ si to víc!“ Prudce do mě vnikl. „Vzdychej!“ U toho nás Bára s další studentkou osahávaly. Ani jsem nevěděla, koho jsou to ruce. „A teď jinej!“ Rozkázal, vyndal mi palec a znovu mi ho tam vrazil. „Větší!“ „Je jich víc!“ Chtěla jsem křičet bolestí, ale přes palec to nešlo. „Zapomeň na tělo! Představ si jenom ty penisy! Žádný tváře, jenom penisy…“ šeptal mi Mistr do ouška, který mi předtím málem prokousl. Moje vzrušení dosáhlo bodu frigidity, když jsem se šla odklidit s podrápanými a fialovými zády od jeho rukou do koupelny. Zatímco jsem seděla nahá u záchodu a snažila se tu skvělou energii zpracovat v šišce, obcoval s další studentkou…

Zdroj: internetová stránka www.poetrie.estranky.cz