A přestože dokonce nedávno strážníkům přísahala, že už se polepší, opět jí její dobré chování dlouho nevydrželo, takže nakonec putovala na záchytnou stanici do Kroměříže.

„Na naši služebnu se obrátili večer pohoršení obyvatelé, kteří nás na tento její exces upozornili. Strážníci vyrazili hned na místo, a ženě doporučili, aby odešla domů,“ sdělila mluvčí strážníků Šárka Škubalová.

I když to zprvu vypadalo, že poslechla, o dvacet minut se hlídka přesvědčila, že opak je pravdou. „Opět se na nás obrátili lidé s tím, že jim žena skáče pod auta nedaleko městských lázní,“ popsala mluvčí.

Tentokrát ale strážníkům došla trpělivost, protože ani přes jejich upozornění toho výtržnice nenechala a dál si počínala nebezpečně. „Hlídka ji proto odvedla na chodník a udělala u ní dechovou zkoušku. Její výsledek byl 2,69 promile. Protože bezprostředně ohrožovala bezpečnost svoji i ostatních lidí, přivolali strážníci i zdravotníka, který souhlasil s tím, že může být převezena na záchytnou stanici,“ vysvětlila Škubalová.

Dodala, že výtržnice může opět očekávat pěkně drahý účet za převoz i pobyt.