Žena se s mužem po několika dnech setkala a vzápětí navázala vztah. Muž se představil jako majitel firmy a po pár dnech požádal ženu o půjčku dvě stě tisíc korun na koupi bytu. Vzápětí mu ale chyběly další peníze, a to opakovaně.

MILIONOVÝ DLUH

Žena mu v průběhu osmi dní půjčila sedm set tisíc korun. Menší obnos tvořily úspory její a její babičky. Zbytek peněz si obstarala pomocí půjček, které jí pomáhal vyřizovat její nový přítel. Žena nyní dluží bankovním institucím i s úroky téměř jeden milion korun.

Po osmi dnech navštívila zadlužená žena svou sestru, kterou obeznámila s celou situací. Sestra vypátrala, že muž není majitelem firmy na Vsetínsku, ale pouze jejím zaměstnancem.

Krajský soud v Brně. Ilustrační foto.
Hlasováním o nové nemocnici se bude zabývat krajský soud

Podvedená žena na muže uhodila. Ten se přiznal, že peníze prohrál v herních automatech, a že není jediná, kterou připravil o peníze. Podle svých slov dluží peníze dalším třem ženám, s nimiž se seznámil na stejném portále.

Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu podvod. Pachateli hrozí trest odnětí svobody na dva až osm let.

„Chtěli bychom upozornit všechny ženy i muže, kteří hledají nový vztah na sociálních sítích, aby byli obzvlášť obezřetní v případech, kdy po nich jejich nový přítel či přítelkyně požaduje finanční hotovost. Snažte se zjistit co nejvíce informací, zejména totožnost. Poté je možné ověřit si také jejich případnou zadluženost na veřejně dostupných internetových portálech,“ uvedla za policii tisková mluvčí Monika Kozumplíková.

Hokejové utkání navštívilo 1000 fanoušků Komety Brno.
Při rizikovém utkání s Kometou Brno zasahovali policisté v několika případech