„Přibližně čtvrthodinu před devátou vyrazila hlídka MP do jednoho ze supermarketu v centru města. Zde byla přistižena jedna ze zákaznic, která přímo mezi regály zkonzumovala obsah láhve s alkoholem. Za ten však odmítla zaplatit, čímž způsobila škodu za necelé dvě stovky,“ uvedl za MP Zlín zástupce ředitele Pavel Janík.

Podle něj strážníci na místě zjistili, že se jedná o 51letou ženu ze Zlína, kterou dobře znají pro její častá protiprávní jednání. Při následném řešení věci se ale ukázalo, že obě strany mají zcela odlišnou představu o jeho průběhu.

„Přistižená výtečnice se totiž začala po jednom z členů hlídky dožadovat, aby s ní souložil, a vzápětí sdělila druhému, že nastal vhodný okamžik k jistým orálním praktikám. Když u strážníků se svým „velkorysým“ návrhem nepochodila, lehla si přímo v prodejní pasáži na podlahu, vyhrnula kabát, stáhla punčochy, pod nimiž se z neznámého důvodu nenacházelo spodní prádlo, a začala masturbovat,“ popsal šokující řádění opilé ženy Pavel Janík.

Sexuchtivá žena má nyní co vysvětlovat, hrozí jí totiž, že za výtržnictví skončí ve vězení.

„Podezření z přestupku proti majetku se tak záhy rozšířilo o podezření z přečinu výtržnictví. Hlídka MP Zlín proto podezřelou předala k dalšímu šetření kolegům z republikové policie,“ uzavřel Pavel Janík za MP Zlín.

Na dotaz Deníku, zda mu poskytne MP Zlín záznam nebo fotografie z tohoto zásahu, se mu dostalo zamítavé odpovědi. „Žádný z pořízených záznamů nelze zveřejnit,“ naznačil zástupce šéfa zlínských strážníků.