„Oznámení o pohřešování mladého muže přijali zlínští policisté v pondělí od jeho otce, se kterým syn přerušil veškeré styky už 30. června. Od té doby nebral telefon ani nebyl k zastižení doma. Naposledy ho měla vidět kamarádka 18. srpna v obchodním centru Zlaté Jablko ve Zlíně," uvedla mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková. Mladý muž bydlel se svým přítelem, který se 21. srpna vrátil po měsíci z dovolené. „Doma našel tři omluvné dopisy od svého přítele určené jemu a rodině pohřešovaného muže. Dopisy předal rodině a společně oznámili pohřešování mladého muže," uvedla.

Hledaný muž je vysoký asi 185 cm, střední postavy, má černé vlasy sčesané na pravý bok, hnědé oči a krátce střižené vousy. Na ruce nosil černý kožený pásek široký asi 5 cm. Popis jeho oblečení v době odchodu z domu se nepodařilo zjistit. Mobilní telefon nechal doma.

„Jakékoliv informace, které by mohly vést k nalezení mladého muže, mohou svědci sdělit na lince 158, případně na kterékoliv policejní služebně," vyzvala policejní mluvčí.