Podle policie se všechni tři muži znali a spojovaly je obchodní aktivity.

Také v den incidentu se jejich setkání odehrávalo v duchu obchodní schůzky. Právě na ní se pravděpodobně muži nepohodli a došlo ke konfliktu.

Smrtící ránu mu měl zasadit třiatřicetiletý muž z Uherskohradiš ťska. Ten muže nejprve napadl a pak jej střelil do nohou. Zraněný pak vykrvácel. „Na tohoto obviněného byla podána obžaloba pro zločin těžkého ublížení na zdraví a trestný čin nedovoleného ozbrojování. Je ohrožen trestem odnětí svobody až na šestnáct let,“ sdělil státní zástupce Roman Kafka.

Dodal, že muž je ve vazbě, kde čeká na soud. „Dále na něj byla podána obžaloba pro přípravu trestného činu nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek a jedů,“ doplnil ještě státní zástupce. Ze stejného trestného činu byl obžalovaný i druhý z pachatelů, a to třiadvacetiletý mladík ze Zlínska.

Připomeňte si:

U cesty ležel zavražděný muž

Kriminalisté šetří další vraždu na Zlínsku. Ve čtvrtek večer totiž našel kolemjdoucí mrtvého muže ležícího na polní cestě, která vede mezi obcemi Doubravy, Kelníky a Velký Ořechov na Zlínsku. Jakým způsobem zemřel, policie zatím nesdělila. O pomoc ale prosí veřejnost.

Více informací zde

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.