„Byla obviněna z výtržnictví. Jelikož nebylo možno zjistit, kde má bydliště a tyto poznatky neměla ani policie, tušil jsem podle informací z médií, že s ženou jsou problémy a že jde o bezdomovkyni. Proto jsem se rozhodl, aby se nevyhýbala trestnímu řízení a nemohla dál pokračovat v trestné činnosti, uvalit na ni vazbu,“ vysvětlil soudce Rašín svůj rychlý a rázný postoj k nechutným výstupům, které žena na veřejnosti provádí.

Sama obviněná se podle soudce vzdala stížnosti proti tomuto rozhodnutí. Podle Karla Rašína bude i dokazování rychlé a stoprocentní.

„Máme k dispozici kamerové záznamy, kde je zachycena při výtržnostech,“ upřesnil s tím, že navíc byla žena přistižena i příslušníky městské policie.

Obyvatelé krajského města, ale i Kroměříže tak budou ušetřeni obscénností, kterých se žena na veřejných místech dopouštěla.

Jak Deník nedávno informoval, měla před čtrnácti dny v nákupním centru Čepkov ve Zlíně nejdříve nabízet sex a orální praktiky přivolané hlídce strážníků MP, když to však odmítli, neváhala a přímo v nákupní galerii obnažila spodní polovinu těla a začala provozovat autoerotiku. Když ve Zlíně nepochodila, zkusila své „štěstí“ v Kroměříži.

Kromě jiných alotrií zkusila nabídnout své služby mladému kolemjdoucímu muži, a to takovým způsobem, že kroměřížská státní zástupkyně její počínání nejdříve vyhodnotila jako pokus o znásilnění.

„To nakonec překvalifikovala na trestný čin výtržnictví,“ dodal soudce Karel Rašín.

Lara může strávit v případě prokázání viny i několik let za mřížemi. Kromě hlavního líčení, které ji v brzké době v Kroměříži čeká, čelí žena ještě dalšímu trestnímu stíhání, i u Okresního soudu ve Zlíně je totiž podán návrh na její vzetí do vazby. V minulosti třikrát soudně trestaná výtržnice se tak nejspíš dočká souhrnného trestu.

Za podobné výtržnosti byla v minulosti několikrát odsouzena i další zlínská výtečnice Olina. Ta však nyní podle strážců zákona seká dobrotu a na alkohol si dává pozor. I když občané Zlína mají jiné poznatky, které si sdělují přes sociální sítě.

Chraň nás však bože, potkat obě v akci…