Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

11 zastávek prezidenta Miloše Zemana ve Zlínském kraji

Zlínský kraj /PROGRAM TŘÍDENNÍ NÁVŠTĚVY/ – Napříč Zlínským krajem s řadou zastavení povede ode dneška až do středy cesta hlavy státu, prezidenta Miloše Zemana. Na plánovanou návštěvu našeho regionu přijíždí rok poté, kdy jej Zlínský kraj hostil poprvé. Letos si prezident připravil zastavení ve firmách a místech, kde vloni nebyl.

22.9.2014
SDÍLEJ:

Návštěva prezidenta Miloše Zemana. Setkání s občany v kulturním domě v Osvětimanech.Foto: DENÍK/Jan Karásek

Deník pro vás zaznamenal jedenáct nejdůležitějších míst, na nichž se prezident objeví.

Pondělí 22. září

10.00 - KRAJSKÝ ÚŘAD – Stejně jako před rokem zahájí prezident Miloš Zeman svou návštěvu Zlínského kraje v budově číslo 21, tedy v sídle hejtmanství. Po setkání s hejtmanem následuje přesun na Univerzitu Tomáše Bati.

10.35 - KNTB – Interní oddělení a také invazivní kardiologii. Tyto dvě oddělení by si měl Miloš Zeman prohlédnout ve zlínské nemocnici.

„Půjdeme se také podívat na stav centrální budovy, aby pan prezident viděl, že plánované investice jsou třeba," zmínil se Lubomír Nečas, krajský radní pro zdravotnictví.

13.35 - SAMOHÝL AUTO – Hlava státu navštíví společnost Samohýl auto. V plánu má také setkání se zaměstnanci.

14.25 - VITAR – Prezident Miloš Zeman si prohlédne také společnost, kde se vyrábí doplňky pro stravy.

„Prezident se setká s vedením i zaměstanci firmy a jeho návštěva bude trvat asi 30 minut," prozradila Hana Matulová, mediální zástupce společnosti.

15.10 - UTB – Globalizace versus regionalizace: ekonomické, sociální a politické důsledky." Tak na toto téma bude prezident Miloš Zeman diskutovat se studenty a zaměstnanci univerzity.

„Setkání proběhne v aule na Mostní ulici od 14:50 hodin. Pan prezident se také krátce setká s vedením univerzity," uvedla Jana Brázdilová z PR oddělení UTB.

17.10 - ZLÍN – Program prvního dne zakončí prezident setkáním s představiteli města a občany Zlína.

„Primátor panu prezidentovi předá dar za město a vyzve jej k podpisu do pamětní knihy města," nastínil Zdeněk Dvořák, mluvčí zlínského magistrátu. Poté se prezident přesune na náměstí, kde bude připravena diskuze s občany

Úterý 23. září

10.00 - ARCHEOSKANZEN MODRÁ – Na návštěvu do Modré přijede v úterý 23. září v 10 hodin prezident České republiky Miloš Zeman se svou manželkou Ivanou.

„Pan prezident navštíví se svojí chotí archeoskanzen, jeho manželka v 10.30 hodin biocentrum Živá voda," upřesnil plány starosta Modré Miroslav Kovářík.

14.05 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Prezident Miloš Zeman se v úterý od 14 hodin sejde s obyvateli Valašského Meziříčí na náměstí.

„Setkání potrvá přibližně třicet minut. Očekáváme, že hlava státu tady pronese projev a s obyvateli města se pozdraví," informovala mluvčí krajského úřadu Gabriela Sýkorová Dvorníková. Poté hlava státu zamíří do Bystřice pod Hostýnem.

15.15 - BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Hlava státu má v úterním programu také zastávku ve společnosti TON v Bystřici pod Hostýnem.

„Uvítá ho generální ředitel společnosti Milan Dostalík, který mu představí starostu města a poté je čeká krátké posezení ve Vile Thonet," upřesnila mluvčí společnosti TON Anna Handlová.

Prezident se poté setká také s tamními obyvateli v parku u vily, podepíše kroniku města a společnosti, a udělí stuhu městu Bystřice.

16.35 - CHROPYNĚ – Po plánovaném programu vyrazí Miloš Zeman na návštěvu do Chropyně.

„Pan prezident u nás bude mít asi půlhodinové setkání s občany někdy mezi půl čtvrtou a půl šestou. Uskuteční se na prostranství před zámkem a městským úřadem," informovala starostka Chropyně Věra Sigmundová.

Středa 24. září

14.05 - OTROKOVICE – Ve středu navštíví prezident ČR Miloš Zeman Otrokovice.

„Na 14.05 hod. je plánováno setkání s občany, které proběhne na náměstí 3. května. V rámci setkání se lidé budou moci prezidenta zeptat na to, co je zajímá. Na setkání s občany je v programu vyčleněno 25 minut," uvedla mluvčí otrokovické radnice Lenka Vaculová.

Poté bude prezident pokračovat ve svém programu návštěvou dalších míst. Před samotným příjezdem prezidenta proběhne krátký hudební program.

11 zastávek prezidenta Miloše Zemana ve Zlínském kraji

Návštěvu prezidenta ve Zlínském kraji budeme sledovat a aktuální informace se dozvíte z našeho webu průběžně.

Autor: Redakce

22.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Předvolební debata Deníku.
AKTUALIZOVÁNO
1 44

V Superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Koupila jsem si dvě housenky

Nakukuji do dveří sálu, který se hemží lidmi. Nejen děti zaujatě pozorují obrovské skleněné vitríny seřazené na stolech v dlouhých řadách téměř přes celý obrovský sál. Zdají se nekonečné. V nich se skrývají více či méně vzácné exempláře brouků, nejkrásnější druhy motýlů, ale i hadů, pavouků, gekončíků, chameleonů a dalších zajímavých potvůrek.  

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení