„Pro zákazníky je připravena široká nabídka čerstvého i trvanlivého zboží včetně produktů Fresh bistro, které jistě ocení především zákazníci z přilehlých kanceláří a úřadů,“ uvedl ředitel komunikace obchodů Albert Jiří Mareček.

Rychlejšímu odbavení zákazníků pomohou samoobslužné pokladny i dva druhy velikosti nákupních košíků. Obchod je otevřen od pondělí do pátku, a to vždy od 7 do 20 hodin, o víkendech pak bude zavřeno.

„Pro zákazníky, kteří přijedou autem, je možné parkovat před prodejnou, kde je pro ně vyhrazeno několik míst,“ doplnil Jiří Mareček.

Městská společnost Pohřebnictví Zlín se ohrazuje proti fotografii s nápisem Black Freiday na jedné z jejich poboček, která v uplynulých dnech kolovala na sociálních sítích.
Nápis Black Freiday: pohřebnictví chce ochránit své jméno, autora už zná

Nový Albert vznikl v rekonstruovaných prostorách u Krajského ředitelství policie Zlínského kraje v areálu bývalého Svitu. Nejedná se o jedinou novou prodejnu v této lokalitě, jen o pár metrů dále se totiž na konci října otevřela také nová pobočka řetězce Pepco.

Nejpočetnější zastoupení mezi obchodními řetězci s potravinami má v krajské metropoli právě Albert, který provozuje pět prodejen. V těsném závěsu je Billa, jenž provozuje čtyři pobočky. Tři prodejny má německý Lidl, nejnovější z nich, na třídě Tomáše Bati v Loukách, byla otevřena teprve v září letošního roku. Dvě pobočky má v krajské metropoli i další německý řetězec - Kaufland. Po jednom obchodě provozuje ve Zlíně také Tesco a Makro.