„Společně soutěžící města Zlín a Otrokovice se umístila v první desítce. Ve Zlíně, Otrokovicích a okolí se letos zapojilo do kampaně 996 cyklistů, koloběžkářů, chodců a běžců, v minulém roce to bylo 941. Je to o 55 více jak minulý rok, a to i z důvodu, že se k nám přihlásili na poslední chvíli z Uherského Hradiště. Přivítali jsme je, protože kromě vyhlašování výsledků soutěže, přijedou určitě navštívit i oblíbené turistické cíle v Otrokovicích i ve Zlíně,“ uvedla Jana Vybíralová, koordinátorka kampaně pro města Zlín a Otrokovice.

Ředitelka Krajské hygienické stanice Zlínského kraje Eva Sedláčková
V době koronavirové jsme si sáhli až na dno svých sil, tvrdí krajští hygienici

Ve čtvrtek 11. června 2020 připravují organizátoři ve Zlíně na náměstí Míru vyhlašování výsledků Do práce na kole 2020 za Zlín, Otrokovice a okolí. Od 16.00 hodin je naplánovaný program se živou hudbou a s překvapením a od 17.00 hodin vyhlašování výsledků soutěže. Je zajištěno i občerstvení.

Na co se může těšit vítězný tým?
Kromě cen věnovaných regionálními partnery, získá každý člen vítězného týmu v kategorii Pravidelnost koloběžku z firmy KOSTKA - kolobka, s.r.o., od Statutárního města Zlín a města Otrokovice. Podmínkou pro získání výhry je, že musí být tým, nebo alespoň jeho zástupce, přítomný na vyhlašování výsledků soutěže. Pokud se nikdo nedostaví, považuje se nepřítomnost za nezájem o výhru a losuje se z dalších adeptů. Kromě soutěžících Do práce na kole 2020 jsou vítáni i nesoutěžící, kteří od CykloZLÍN dostanou malý dárek. Musí se ale o něj přihlásit ve stánku Besip.