„S velkým potěšením jsem se dozvěděl, že se loňský dobročinný bazar setkal s velkým ohlasem a jeho výtěžek byl použit na potřebnou věc. Věřím, že se i letos vybere pro Domov NADĚJE dostatek finančních prostředků," popřál starosta.

Od října do listopadu odevzdávali dárci nepotřebné, ale stále použitelné věci na třech sběrných místech v Otrokovicích, aby se mohly dát k prodeji a stát se tak opět užitečnými. Že tato myšlenka funguje, se přesvědčili v minulém roce i pracovníci NADĚJE v Otrokovicích.

„Vybrali jsme jedenáct a půl tisíce korun a použili jsme je k zakoupení antidekubitních matrací. Letos jsme se rozhodli, že bazar uspořádáme ve dvou dnech a doufáme, že výtěžek bude vyšší než vloni," uvedla fundraiserka otrokovické pobočky NADĚJE Renata Zezulková a dodala, že letošní výtěžek Dobrobazaru je určen na nákup polohovací postele.

Dobrobazar nabízí možnost vdechnout další život oblečení, hračkám, knihám, vybavení do domácnosti apod., čímž šetří peněženky nakupujících, životní prostředí, dělá radost, ale také pomáhá.

„Nezřídka se objeví i možnost obohatit svou vintage sbírku zapomenutým kouskem z babiččiny kredence či retro oblečením. Proto přijďte 9. a 10. prosince na Otrokovickou BESEDu," pozvala Renata Zezulková.