Co je k tomu potřeba? Zaslat vámi pořízený snímek na sobotním Lešetínském fašanku a poslat jej na e-mailovou adresu: editori.zlin@denik.cz. Redakční porota ze zaslaných snímků vybere vítěze, který získá poukaz na konzumaci v hodnotě 500 Kč v Hospůdce U Kovárny. Uzávěrka soutěže je 13. března. Vítěze oznámíme ve vydání Zlínského deníku 15. března.

Něco o hospůdce: Hospůdka U Kovárny byla založena jako rodinná firma v roce 1993 a název vznikl na popud místních starousedlíků a sousedů, kteří si ještě pamatovali, kdy naproti naší hospůdky stála kovárna, kterou si zřídil i s bytem z bývalé stodoly kovář František Bartík. V této kovárně se pracovalo ještě po 2.světové válce.

V restauraci, kterou se snaží vést v rodinném duchu, se nachází asi 60 míst a v letních měsících jsou zde pro hosty připraveny ještě dvě letní zahrádky s dalšími 50 místy.

Jelikož se od 1.5.2008 stali dobrovolně nekuřáckou restaurací, ještě více jsme se zaměřili na jídelní lístek s tradičními českými pokrmy i moderními trendy úpravy jídel se zárukou čerstvosti všech používaných surovin. Samozřejmostí jsou i nabídky poledního menu.

Dále upozorňují na skvělé pivo z pivovaru Černá Hora a také Plzeňský Prazdroj, který si můžete nechat načepovat na jeden zátah tzv. „na hladinku“. Jde o málo rozšířený styl, zejména na Moravě, ale přitom je to nejlepší a nejšetrnější způsob čepování piva. Výsledkem je pivo o ideální teplotě 7°C a s krásnou pěnou podobnou mléku.

Pravidla soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografie z XII. Lešetínského fašanku pořádaného 5. března ve Zlíně. Cenu získá ten, koho vybere redakční porota.

Soutěž s názvem Fašanková soutěž za pětistvoku se koná v termínu od 5. března do 13. března 2011.

1. Jména výherců budou zveřejněna na www.zlinskydenik.cz v nejbližším možném termínu po ukončení soutěže. Výherce kontaktuje pořadatel soutěže a dohodne s ním termín a způsob předání ceny. Každý může vyhrát jen jednou.

2. Osobní údaje poskytnuté soutěžícími budou použity jen v souvislosti s konáním této soutěže.

3. Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, že pokud vyhraje některou z cen, může být na stránkách www.zlinskydenik.cz i v tištěném periodiku Zlínský deník zveřejněna jeho fotografie s uvedením jména, příjmení a města, odkud pochází.

4. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele soutěže.

5. Hry se mohou účastnit osoby starší 18 let.

6. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.

8. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže.

9. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění.

10. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami v soutěži.