Park Milady Horákové by měl nově vzniknout u zlínské polikliniky, prostor, který má nahradit parkoviště před kostelem Filipa a Jakuba, pak bude náměstím Jana Palacha. A konečně jméno prvního porevolučního českého prezidenta Václava Havla ponese lokalita za divadlem.

„Komise se zabývala také návrhy občanů, kteří preferovali přejmenování současných ulic. K přejmenování ulic a ostatních veřejných prostranství na území města však ve Zlíně historicky docházelo většinou se změnou režimu, například v době protektorátu. Proto od roku 1990 dodržujeme princip, že je možné pouze nově pojmenovávat nikoliv přejmenovávat,“ vysvětlil zlínský primátor Jiří Korec.

Zastupitelé tak nepřistoupili na návrh přejmenovat ulici Dvacátou či Desátou v areálu Svitu. Neprošel ani návrh, aby jméno Václava Havla nově nesl stávající Sad Svobody. Podle zlínských zastupitelů byly totiž první kroky prezidenta ve městě spojovány s Městským divadlem, lokalita za jeho budovou je tedy ideální i vzhledem k vnímání prezidenta jako dramatika.