„Vzhledem k tomu, že mě zřejmě uvidíte v nedělním sestřihu castingu z Brna, jsem se rozhodl tuto informaci zveřejnit předem,“ prozradil hejtman.

Zpěvákem prý být nechce, jen si chtěl vyzkoušet, jak ho ohodnotí porota. „Mí podřízení by mi asi těžko řekli, co mám na zpěvu zlepšit. Musel jsem proto jít někam, kde moje funkce nic neznamená,“ řekl Mišák.

Dodal, že na porotu zapůsobil v tom nejlepším smyslu slova. „Líbilo se jim, že jsem zpíval naše národní písně. Nejdřív živější Vysoký jalovec, a pak Vínečko bílé. Ta se myslím líbila i Haberovi, který si notoval se mnou,“ byl spokojen hejtman.

Speciálně pro dámy v porotě pak přidal ještě Když jsem šel z Hradišťa. „Marta i Dara říkaly, že jsem je tím dojal k slzám. Prý jsem do toho vložil tu správnou dávku emocí,“ dodal Mišák.

Ze svého vystoupení má prý dobrý pocit. „Splnil se mi sen, kdy mi známé osobnosti mohly zpět zhodnotit a říct, co třeba dělám špatně,“ řekl. Zda postoupil, ale prozradit nechtěl. „Počkejte si na přenos,“ vzkázal zvědavcům.

Informace uvedené v článku se nezakládají na pravdě