Březnový večer odhalí, kdo z nominovaných získá cenu v jednotlivých kategoriích. Široká veřejnost rozhodla hlasováním a zvolila nejstatečnější občany a děti a ten nejzáslužnější z projektů. Zatímco vítěz v kategorii Dárce je již znám, veřejnost si na jeho jméno musí počkat do slavnostního večera.

Jednou z kategorií je Cena Zlínského deníku, jejíž vítěz je vybrán generálním mediálním partnerem projektu, Zlínským deníkem.
Oproti předešlému ročníku se cena zaměřila především na oceňování občanů Zlínského kraje, tudíž byla zrušena kategorie Profesionálové oceňující složky integrovaného záchranného systému.

Avšak poslání ocenění nijak nemění a za doprovodu kapely Vesna si výjimečný večer užijí jak nominovaní, tak i jejich blízcí.
Akci zpestří i česká moderátorka Tereza Tobiášová, která bude přítomné celým slavnostním večerem provázet. (ex)

Cena Salvator je oceněním udělovaným již od roku 2003. Cílem projektu je poukázat na činy, které pomáhají a zachraňují životy. Skce pořádají studenti Univerzity Tomáše Bati za finanční podpory Zlínského kraje. Více informací o projektu a soutěžních kategoriích lze najít u nominačních boxů a webu www.cenasalvator.cz.