Napajedla – Krajský soud v Brně zahájil insolvenční řízení s podnikem Hřebčín Napajedla. Podle Miloslava Vlčka, který podal návrh na zahájení řízení, mu tato firma dluží 370 700 korun.

Ředitelka hřebčína Margit Balaštíková uznala, že podnik Vlčkovi dluží, nicméně částka prý není zdaleka tak vysoká.

„Pan Vlček si dovytiskával nějaké faktury, které my jsme neevidovali, z doby, která již dávno uplynula. Takže náš právník to s ním nyní řeší. Dlužná částka je do 290 000 korun. Náš majitel mu nabízel peníze, nicméně jen tu část, kterou jsme uznali. To on nechce. Teď je to ve fázi, kdy se právníci hádají. Ať nám dokáže, že to tak je,“ řekla Balaštíková.

Vlček v návrhu tvrdí, že Hřebčín Napajedla dluží i jiným firmám. Jmenoval polský podnik Agencja Jezdiecka A. A. Bober a veterináře Libora Hlačíka.
Krajský soud v Brně zahájil insolvenční řízení v pondělí odpoledne a vyzval věřitele, kteří chtějí uplatnit své pohledávky, aby se mu přihlásili.

Hřebčín Napajedla byl založen v roce 1886. V roce 1992 byl státní podnik privatizován a vznikla akciová společnost Hřebčín Napajedla. Je největším chovatelem anglického plnokrevníka v Česku.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.

Autor: ČTK

9.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb do PS PČR v říjnu 2017
10

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.