„Pět žen a pět mužů z řad zlínské veřejnosti má možnost vyhrát osmitýdenní členství, unikátní genetický test a program v hodnotě přes 40 000 korun, který jim poskytne šanci na lepší život," prozradila Iva Honzková z Vita Sana Clubu. Soutěžící mají také možnost bojovat o půlroční členství ve Vita Sana Clubu a pokračovat ve svém úsilí i po skončení reality show. Pro majitele klubu Jana Pravdu je tato reality show každoročně velkou výzvou.

„Nechceme jen pomoci lidem zhubnout. Věříme, že pokud všem ukážeme, jak se zdravě stravovat, jak správně cvičit a jak pozitivně myslet, tak jim můžeme pomoci nejen k vysněné postavě, ale i ke kvalitnějšímu a spokojenějšímu životu," říká majitel centra. Velkým lákadlem pro nové účastníky je i genetický test, jenž má za úkol analyzovat DNA a na základě výsledků tohoto testu dopomoci vytvořit stravovací plán na míru každého jedince.

Tento nutričně-genetický test rozpozná typ stravovacího režimu klienta a následný výživový plán pomůže tam, kde ostatní diety selhaly. Úspěšnost této reality show dokazují již 3 předešlé ročníky, které pomohly změnit život desítkám lidí. Většina populace České republiky má špatné stravovací návyky a snaží se zlepšit svou postavu drastickými dietami. Tento přístup většinou vede k jo-jo efektu a má neblahý dopad na naše zdraví. Trenéři Vita Sana Clubu jsou zde pro účastníky soutěže po celou dobu jejího konání a jsou jim fyzickou i psychickou oporou.

Přihlášky lze podat do 31. března 2016 na webu klubu. Přihlásit se mohou účastníci starší 18 let s přesvědčením změnit svůj životní styl. Všechny potřebné informace jsou zveřejněny na webových stránkách nebo na facebookové stránce Vita Sana Clubu.

Na všech sociálních sítích budou probíhat promo soutěže a budou zveřejňovány průběžné výsledky Reality show.