Od pátku 28. srpna 2020 si pak budou moci vyzvedávat první zásilky. V tiskové zprávě o tom informoval Petr Šašek, koordinátor marketingových komunikací společnosti IKEA.

Výdejní místo ve Zlíně bude zásobovat obchodní dům IKEA v Brně.

„Zákazníkům nabízíme další možnost si vybrat, kde a kdy si chtějí nákupy vyzvednout. Obchodní domy zůstávají nadále klíčovou částí našeho podnikání. Jsou místem, kde zákazníci mohou čerpat inspiraci a setkávat s našimi odborníky, kteří jim pomohou s plánováním bydlení,” uvádí Richard Citnar, ředitel obchodního domu IKEA Brno.

Zákazník, který si zboží objedná na webu společnosti a zvolí si službu Klikni a vyzvedni, má nově na výběr možnost vyzvednutí právě ve Zlíně. Výdejní místo bude otevřeno tři dny v týdnu, ve středu a v pátek od 14 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin.

Výdejní místo se nachází na adrese Jateční 169. Je dobře dostupné i pro zákazníky z celého regionu, kteří už za nákupy nebudou muset dojíždět do nejbližšího obchodního domu v Brně. Ušetří tak zhruba 200 kilometrů a dvě hodiny na cestách.

Ceny za službu jsou odstupňovány podle celkové hmotnosti zboží v objednávce.

„Ve srovnání s doručením přímo do bytu zákazníci při využití výdejního místa zaplatí za službu výrazně méně,” doplňuje Richard Citnar.