Slovem jarního Night shoppingu provázel herec Jakub Kohák, který bavil všemi svými bonmoty, originalitou a vtipnými průpovídkami. Jako moderátor večera uvedl nejen všemi očekávané vystoupení rappera LIPO, ale také fashion show, kde mezi modelkami nechyběly například bývalá Miss Aneta Vignerová, nebo Taťána Makarenko. Své vystoupení předvedla taneční skupina Beat up.

V průběhu celého večera proběhl také casting soutěže Miss Face. „Tato akce je již tradičně skvělou příležitostí pro všechny ženy a dívky od 17 do 25 let z regionu, které chtějí prorazit v modelingu a prosadit se na přehlídkových molech," uvedl ředitel centra Jiří Kratochvíl.

Kolem přehlídkového mola to zkrátka žilo a bylo zaplněno do posledního centimetru. Také obchodníci si letošní první Night shopping nemohli vynachválit. „Pokaždé máme výborné tržby a že jsme tady déle? To přece nevadí," usmály se prodavačky z prodejny obuvi Žaneta Ondrová a Zdeňka Vaňharová.

„Nejvíc jsme se těšily na vystoupení rappera LIPO, moc se nám líbí," svěřily se tři studentky, které znaly všechny zpěvákovy písničky. Bylo vidět že z jeho vystoupení mají velkou radost. Samozřejmě, že i ony si stihly nakoupit. „Trička, kosmetika, parfém," pochlubily se se svými nákupy Michaela Tomášková a Hana Čihánková z Pozlovic a Otrokovic.

Mezi lidmi se proplétaly i maminka s dcerou Vojkůvkovy ze Zlína. Rozhodně neodcházely s prázdnou. Náušnice, sukně, ale i nový chlebník, to byly jejich úlovky z pátečního večera. „Nenecháme si to nikdy ujít, líbí se nám atmosféra Night shoppingů a také se tady vždy potkáme se známými," usmála se Sabina Vojkůvková. Podotkla, že je tady o návštěvníky vždy obře postaráno. Z jarního Night shoppingu si všechny ženy odnášely malou pozornost. Na cestu domů dostaly tulipán, který jim rozdávaly hostesky Michaela a Nikol. „Tohle je náš šestý Night Shopping kdy pomáháme a moc nás to baví," prozradily mladé dívky.