KDY: 17. října 2019 od 15 do 18 hodin 
KDE: foyer Otrokovické Besedy 
ZA KOLIK: Vstupné zdarma 

Akci pořádá otrokovická Naděje ve spolupráci se Zlínským deníkem. „Vybírat bude opravdu z čeho. Sešla se nám tady zhruba tisícovka různých tašek a kabelek,“ láká na veletrh Kateřina Martínková z otrokovické Naděje.

Dámy či slečny si mohou pořídit třeba společenské kabelky na ples, psaníčka, kabelky kožené či sportovní. A k tomu třeba i nějaký pěkný doplněk.

„Máme tady peněženky či šátky, které se v nynějším počasí mohou hodit,“ říká Kateřina Martínková. Vítáni na Kabelkovém veletrhu jsou samozřejmě i pánové, kteří budou moci vybírat třeba z tašek. 

Zajímavostí letošního ročníku je například menší kolekce sportovně – cestovních tašek.

„Určitě potěší zejména cestovatele. Tašky jsou totiž s nápisy různých měst. Některé jsou se speciálními potisky z různých koutů světa. Jinak ke koupi bude například i nákupní taška na kolečkách. Chybět nebude ani školní aktovka,“ vyzdvihla.

Ceny za kus se budou pohybovat od dvaceti do jednoho tisíce korun. Kdo nakoupí nad čtyři sta korun, můžete se těšit na drobnou odměnu. Výtěžek z Kabelkového veletrhu půjde na vybavení prostor denního stacionáře otrokovické Naděje.