VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přehled sportovních událostí nadcházejícího víkendu

28.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Matej Slávik


Sobota 29. října
BASKETBAL

II. liga mužů: Uherský Brod - Valašské Meziříčí (17). Jihomoravský přebor mužů: BK Uherský Brod - Kroměříž (19).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Kunovice - Holešov B (9), Orel Uh. Brod - Slavičín (10.20), Počenice B - Kunovice (11.40), Holešov B - Orel Uh. Brod (13), Slavičín - Počenice B (14.20, vše SH Slavičín).

FOTBAL

I. liga: Slovácko - Slavia Praha (MS Uherské Hradiště). Divize: Val. Meziříčí - Slavičín (UT, 14.30). Krajský přebor: Vigantice - Kateřinice, Holešov - Val. Meziříčí B (Střelnice), Slušovice - Uh. Brod, Vsetín - Provodov (Tyršova), Bystřice p. H. - Hluk (13.30). I. A třída: Lukov - Val. Klobouky, Vidče - Hutisko, Juřinka - Podkopná Lhota, Ořechov - Březolupy, O. N. Ves Žalkovice (13.30). I. B třída: Jablůnka - Hrachovec, Choryně - Horní Lideč, Tečovice - Březnice, Kelč - Kostelec u Hol., Osvětimany Slavkov (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Rataje - Mrlínek (13.30). Okresní přebor Vsetín: V. Karlovice a Karolinka B - Střítež n. B., Nový Hrozenkov - Val. Senice (13.30). Základní třída Uh. Hradiště: Bojkovice B - Drslavice B (13.30). Vsetín III. třída: Hošťálková - Jarcová, Podlesí B - Krhová A (13.30). Vsetín IV. třída: Lužná - Kateřinice B, Liptál - Janová B, Lačnov - Kelč B, Police - Hrachovec B, Leskovec - Choryně B (13.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota ­ Sehradice (13.30). Zlín III. třída: Fryšták B - Halenkovice, Luhačovice B - Smolina, Nevšová ­ Pozlovice (13.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HK Otrokovice - Stator (10.30), Kroměříž - Zlínský Švec (12.30), Tigers - HC 94 Malenovice (14.30).

KUŽELKY

III. liga mužů: Slavičín - Horní Benešov (10). Jihomoravská divize: Otrokovice - Čejkovice (10), Vsetín - Sokol Brno IV (14).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Kroměříž - Uh. Brod (17). Okresní liga mužů: Old Stars - Panther Hodonín (15.45), Cyclonec - UH Rangers (20.45, oba ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín - Třinec (ZS Luďka Čajky, 12.30). Extraliga staršího dorostu: Vsetín - Olomouc (11). I. liga mladšího dorostu: Uherské Hradiště - Frýdek- Místek (13.15).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín - Tišnov (14), Uh. Ostroh - Králův Dvůr B (15). II. liga mužů: KST Vsetín - Uh. Ostroh (15). III. liga mužů: Rožnov p. R. - Šumperk (14), Dolní Němčí A - Žďár n. S. (15). Krajská divize mužů: Kostelec A - Val.Meziříčí A (16), Otrokovice A - KST Zlín C, Rožnov p.R. B - Dolní Němčí B, Bylnice A - Fryšták A, Hulín A - Slavičín A, Kunovice A - Bystřice p. H. A (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: Vlčnov A - Otrokovice B (16.30), Újezdec-Těšov A - Hulín B, Bystřice p. H. B - KST Dolní Němčí C, Nivnice A - Mysločovice A, Vidče A - KST Vsetín B (17), KST Zlín D - Bystřice p. L. A (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B - O. N. Ves A (13), Val. Meziříčí B - Kroměříž A, Bojkovice A - Kostelec B, Morkovice A - TJ Holešov A, Slavkov A - Otrokovice C (17), Šarovy A - Orel Zlín A (17.30). Uherskohradišťsko I. třída: Strání A - Dolní Němčí D, O. N. Ves B - Vážany-Ořechov A (17), Vlčnov B - Kunovice B (19). Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E - Bojkovice B (10), Nivnice C - Drslavice-Veletiny A (14). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice C - Vlčnov D (17). Uherskohradišťsko IV. třída: O. N. Ves D - Újezdec-Těšov E (14.30), Drslavice-Veletiny C - Břestek A, Velehrad B - Bílovice D (17). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E - Hluk C (9), Vážany-Ořechov E - Polešovice C (14.30), Velehrad D - Orel Uh. Hradiště E, Bánov A - Kunovice E, Bystřice p. Lop. C - Strání B (17).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město - Benátky n. J. (sportovní hala Širůch, 17).

Neděle 30. října
BASKETBAL

II. liga mužů: Uherský Brod - Kroměříž (10).

FLORBAL

Extraliga mužů: Otrokovice - Chodov (17). II. liga žen: Otrokovice - Lanžhot (10), Uherské Hradiště - Bulldogs Brno B (11.10), Lanžhot - Bulldogs Brno (12.20), Bulldogs Brno B - Moutnice (13.30), Otrokovice - Bulldogs Brno (14.40), Moutnice - Uherské Hradiště (15.50, vše sportovní hala Štěrkoviště v Otrokovicích). Zlínský přebor mužů: Hluk C -Orel Uherský Brod B (9), Sokol Bystřice p. H. -Nivnice (10.20), Ostrožská Nová Ves - Zásobování Florbal Team (11.40), Orel Uherský Brod B - Bystřice p. H. (13.00), Nivnice - Ostrožská Nová Ves (14.20), Zásobování Florbal Team -Hluk C (15.40, vše sportovní hala v Hluku).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B - Líšeň (Kunovice, 10.15), Zlín B - Uničov (Letná, 10.30). Divize: Brumov - Nový Jičín (10.15). Krajský přebor: Luhačovice - Morkovice (UT, 10.15), 1. Valašský FC - V. Karlovice (UT), Dolní Němčí - Boršice (13.30). I. A třída: Slavičín B - Brumov B (10.15), Dolní Bečva - Hovězí, SK Vizovice - Vlachovice, Zubří - Štítná n. Vl., J. Otrokovice ­ Prakšice (Nový stadion), Mladcová - Nedachlebice, Kvasice - Kněžpole, Újezdec - Příluky, Chropyně - Slovácko C (13.30). I. B třída: Zlechov Jalubí (10), Lidečko - Val. Bystřice, Zašová - Janová, Val. Polanka - Poličná, Francova Lh. - Nedašov, Podlesí - Lhota u Vs., Lubná - Těšnovice, Admira Hulín - Malenovice, Fryšták - Louky, Zdounky - Míškovice, Zborovice - Lužkovice, V. Otrokovice B - Šumice, Kudlovice - Sušice, Havřice - Nedakonice, Zlámanec - Bojkovice, Strání Koryčany (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B - Morkovice B (Všetuly, 10.15), Roštění - Žeranovice, Střílky - Rusava, Slavkov p. H. - Kyselovice, Němčice - Rajnochovice (13.30). Kroměříž III. třída: Lubná B - Těšnovice B, Kvasice B - Záhlinice (10.15), Rymice - Žalkovice B, Hlinsko p. H. - Mysločovice B, Tučapy - Chvalčov, Břest - Skaštice B, Komárno - Loukov, Ludslavice - Kostelec u Hol. B, Pravčice - Zahnašovice, Bařice - Roštín, Šelešovice - Počenice, Lutopecny - Zborovice B, Dřínov - Zlobice, Rataje B - Bezměrov, Kyselovice B - Litenčice (13.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Břestek - Vlčnov, Uh. Ostroh - Mařatice, Košíky - Horní Němčí, Traplice - Nezdenice, Hluk B - Nivnice, Kostelany n. M. - Ostr. Lhota, Drslavice - Polešovice (13.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Tupesy - O. N. Ves B, Pitín - Strání B, Jarošov - Staré Město, Babice - Kněžpole B, Huštěnovice - Buchlovice, Boršice u Bl. - Korytná, Bánov - Kunovice (13.30). Základní třída Uh. Hradiště: Nedakonice B - Březolupy B, Kostelany n. M. B - Mistřice (10), Částkov - Slovácko-Vážany (10.15), Orel Uh. Brod - Březová (10.30), Stříbrnice - Medlovice, Popovice - Tučapy, Jankovice - Jalubí B, Bílovice - Topolná, Záhorovice - Žítková, Bystřice p. L. - Hradčovice, Komňa - Dolní Němčí B, St. Hrozenkov - Suchá Loz, Rudice - Podolí (13.30). Okresní přebor Vsetín: Val. Příkazy - Huslenky A (10), Vsetín B - Ratiboř A (10.15), Prostř. Bečva - Lhotka n. B., Halenkov - Dolní Bečva B, Prlov - Horní Bečva (13.30). Vsetín III. třída: Vidče B - Růžďka (10), Juřinka B - Kladeruby, Branky - Mikulůvka, Hutisko B - Loučka, Krhová B - Velká Lhota (13.30). Okresní přebor Zlín: Kostelec - Jaroslavice, Bylnice - Napajedla B, Tlumačov - Bratřejov, Újezd - Kašava, Vysoké Pole - Veselá, Štípa Ludkovice (13.30). Zlín III. třída: Lípa - Lhota u Malen. (10), Hvozdná - Březůvky, Lukov B - Mysločovice, Paseky Zlín - Komárov, Tečovice B - Příluky B, Pohořelice Březová, Návojná - Biskupice, Štítná n. Vl. B - Rokytnice, Vlachovice B - Slopné, Nedašova Lhota - Poteč, Mirošov ­ Drnovice (13.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří - Dukla Praha (10.30). II. liga mužů: Holešov - Zubří B (10.30), Lesana Zubří - Rožnov p. R. (17).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice - Vsetín (14).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín - Třinec (17). II. liga mužů: Vsetín - Valašské Meziříčí (17.30). Krajská liga mužů: Uherský Ostroh - Boskovice (17). Okresní liga mužů: Moravian Ducks - HC Top Moravia (16.15, ZS v Uherském Hradišti). Liga juniorů: Vsetín - Třebíč (10). Extraliga mladšího dorostu: Zlín - Poruba (PSG aréna, 12), Vsetín - Přerov (13). I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště - Opava (10).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín - Elizza Praha, Uherský Ostroh - El Niňo Praha B (10). II. liga mužů: KST Vsetín - KST Zlín B (10). III. liga mužů: Rožnov p. R. - Jeseník B, Dolní Němčí - Čechovice (10). Kroměřížsko, I. třída: Hulín C - Količín A (8), Roštín A - OÚ Lubná B (9). Kroměřížsko, II. třída: Bystřice p. H. E - Hulín E (8), Kostelec u Hol. A - Osíčko B, TJ Holešov C - Kostelec u Hol. B, Kroměříž B - Morkovice C (9). Krajská divize mužů: Otrokovice A - Dolní Němčí B, Hulín A - Fryšták A, Kunovice A - Val. Meziříčí A, Kostelec A - Bystřice p. H. A (10.30), Rožnov p. R. B - KST Zlín C, Bylnice A - Slavičín A (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Bystřice p. H. B - Hulín B, Nivnice A - Bystřice p. L. A, KST Zlín D - Mysločovice A, Vidče A - Otrokovice B, Vlčnov A - KST Vsetín B (10.30), Újezdec-Těšov A - Dolní Němčí C (11). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B - Kostelec B (8), Val. Meziříčí B - Orel Zlín A, Bojkovice A - Ostr. Nová Ves A, Morkovice A - Otrokovice C, Slavkov A - TJ Holešov A (10.30), Šarovy A - Kroměříž A (11). Uherskohradišťsko I. třída: Nivnice B - Bílovice A (8), Orel Uherské Hradiště B - Kunovice C (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C - Bystřice p. Lop. B (8), Vlčnov C - Velehrad A (8), Drslavice-Veletiny B - Vážany-Ořechov B (9), Polešovice A - Újezdec-Těšov C (9). Uherskohradišťsko III. třída: O. N. Ves C - Bílovice B, Újezdec-Těšov D - Slavkov B (8), Komňa A - Orel Uherské Hradiště D (9), Vážany-Ořechov C - Polešovice B (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Zlechov B - Dolní Němčí F, Hluk B - Kunovice D (9). Uherskohradišťsko V. třída: Horní Němčí B - Dolní Němčí G (10.30). Regionální přebor Vsetínsko: Vidče C - Rožnov p. R. C, Rožnov p. R. D - Vidče B (8), Oznice A - Val. Meziříčí D, Val. Meziříčí C - Zubří OST A, Růžďka A - Karolinka A (9).

28.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Den zdraví ve zdravé škole
21

Bulgur, kuskus, nebo čočkový salát: běžná jídla na základní škole

Žena je psychicky nemocná.

Hledá se Naděžda Skácelová

AKTUALIZOVÁNO

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Profily poslanců zvolených ve Zlínském kraji  

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Chceme se omluvit fanouškům. Bylo to hrozné, říká Bačo.

Fotbalistům Zlína to proti Mladé Boleslavi před domácím publikem vůbec nejde.

Lidovec Benešík: Česku je to jedno. Slovák či Japonec

„Česká republika je maximálně tolerantní země. Když se podíváte na to, že volby vyhráli ekonomičtí migranti, tak jednoznačně můžeme EU říct, že nejsme žádní xenofobové. U nás je to jedno: Slovák nebo Japonec,“ sdělil Ondřej Benešík jediný lidovecký poslanec z našeho kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT