Ať tak či onak, ohňostroje na Zlínsku budou a lidé mohou slavit příchod nového roku pod širým nebem. Například ve Slušovicích se rozzáří nebe nad dostihovým areálem přímo na Silvestra v devět hodin.

Zlíňané přivítají nový rok tradičním ohňostroje od 18 hodin na Náměstí Práce. Nebe se rozzáří nad Gahurovým prospektem u Obchodního domu Zlín. Ještě před jeho začátkem bude pro obyvatele připraven hudební program, který začne v 17:30 ve spodní části prospektu.

Nebude chybět ani proslov primátora Jiřího Korce a zazní premiéra skladby Zlínský song od DJ Roxtara. Poté bude následovat v šest hodin velkolepý ohňostroj. Obyvatelé se mohou těšit také na světelnou show, která se bude promítat na fasádě Obchodního domu. Občerstvení zajistí stánky s horkým punčem, svařákem, nealko nápoji a dalšími gastro specialitami.

Po ohňostrojové show bude pokračovat na náměstí Míru novoroční afterparty, na které zahraje opět DJ Roxtar. I zde budou otevřeny gastro stánky s oblíbenými nápoji.

Novoroční ohňostroj mají připravený ve Vizovicích od 19:15 na Masarykově náměstí, naproti tomu v Napajedlech, Otrokovicích ani Luhačovicích radnice ohňostroje organizovat nebudou.