Nešlo o žádnou napodobeninu. Tento vůz, který byl vyrobený v roce 1959, totiž skutečně dlouhá léta brázdil londýnské ulice a vozil z místa na místo tamní obyvatele. Návštěvníci si tak mohli vůz kompletně celý projít a třeba i porovnat s těmi, které naopak v té samé době jezdily po Zlíně. Pro někoho to byl doslova návrat do vzpomínek. „Já jsem už v Londýně byla a měla jsem tu možnost se takovým autobusem svézt. A je to tu naprosto stejné, co si pamatuj i já," zavzpomínala Hana Vašulínová ze Zlína.

Jiný si zase Londýn alespoň tímto způsobem „ohmatal" na dálku. „Vždy jsem se tam chtěla podívat, ale myslím, že to už není reálné. A tak když se nemůžu dostat tam, tak aspoň do autobusu. Pro mě je to taková menší kompenzace," pousmála se zase Hana Jarošová z Bystřice pod Hostýnem.

Kromě interiéru vozu se mohli návštěvníci zároveň dozvědět aktuální novinky o Českém olympijském týmu, na obrazovkách shlédnout slavné olympijské momenty, například z vítězství českých hokejistů. A kdo chtěl, mohl rovněž poslat vzkaz svému oblíbenému sportovci. Vůz je totiž součástí kampaně „Žijeme londýnem", jejíž cílem je vzbudit zájem o sport i olympijské disciplíny.

Autobus ale nejvíce lákal především děti. Některým z nich se totiž uvnitř líbilo natolik, že je jejich rodiče doslova ani nemohli dostat ven, A nezabíraly ani jindy osvědčené návnady, jako zmrzlina v cukrárně a nebo dobrý oběd.