„V Academia centru UTB v 19 hodin nabídnou komedii o dobrých duších, špatných strašidlech a jednom inzerátu,“ prozradila Viera Divoká z pořádající agentury September.

Bláznivá komedie Muž pro Opalu od slavného autora Johna Patricka nabízí kromě skvělé zábavy i zamyšlení nad neobvyklými situacemi, které přináší život. Hlavní postava Opala hledá manžela nikoliv pro sebe, ale pro svou přítelkyni Růženku. Odepíše na velmi přitažlivý inzerát a ženich se opravdu dostaví. Pětadevadesátiletý bývalý kapitán Mooney utekl z domova pro přestárlé. Opala mu poskytne přístřeší a pomůže vypálit rybník chamtivým příbuzným.

„Opala je plná nezdolného optimismu, překypující láskou k lidem a hlavně snahy činit je všechny šťastnými,“ nastínila Divoká. John Patrick dokonale ovládl své řemeslo. Je skutečným mistrem duchaplných dialogů. Přesně ví, co spolehlivě dokáže u diváků vyvolat slzy smíchu a dojetí. Na bolesti života a světa nasadil svou Opalou lék nejúčinnější.

Vstupenky na hru plnou komických situací a dialogů je možno zakoupit přímo v agentuře September nebo v prodejní síti Ticketportal.