„Proč jsem přišel? Chtěl jsem zažít srandu. Zúčastnit se natáčení klipu Dokola je neobvyklý zážitek,“ pousmál se dvacetiletý René Doček ze Zlína. Stejný důvod přitáhl v sobotu do areálu Svitu i jeho další dva kamarády Martina Banka a Milana Veselého. Devatenáctiletí studenti mají před jarními prázdninami, tak je prý alespoň příjemně zahájili.

„Premier byla první z rockových kapel, kterou jsem začal poslouchat. Jsem rád, že se dali znovu dohromady,“ netajil se láskou k rockové hudbě Martin Bank. Kamarádi z ulice i ze základní školy si natáčení celkem užili. „Bylo to příjemné, jenom jsme se trochu zpotili,“ poznamenal Milan Veselý. S davem ale hoši problém neměli. „Jsme zvyklí z festivalů,“ vysvětlil Bank.

Dvacetiletou Annu Juříkovou přilákal na natáčení jeden z členů kapely, s nímž kamarádí. „Premiery jsem dříve poslouchala. I kvůli staršímu bráchovi, který si pouštěl třeba taky Argemu nebo Reflexy. Dá se říct, že jsem lásku k tomuto stylu hudby zdědila po něm,“ zamyslela se Juříková. Na to, že si zahrála v klipu, není prý ani tak pyšná, jako chtěla spíše podpořit své známé.

Přivedla proto další své dvě kamarádky. Ty přijely do krajského města až ze Vsetína. „Nevím, jestli budeme slavné, ale určitě se zviditelníme,“ míní devatenáctiletá Linda Jarošková. Stejně jako zbývající část komparzistů si holky natáčení patřičně užily. „Píseň Dokola jsem slyšela poprvé a je moc hezká. Bylo to fajn,“ zhodnotila třetí z party, také devatenáctiletá Barbora Poláková.