„Dali jsme jiný název, ať jde vidět, že jednak je to nultý ročník a jednak tam není tolik kapel jako na Rockové noci. Ale jinak zázemí a všechno bude úplně stejné a jsme rádi, že nepřerušíme tradici,“ vysvětlil frontman kapely Fleret Zdeněk „Hrach“ Hrachový.

Pandemie nákazy Covid-19 zapříčinila mimo jiné i zrušení tradiční Zádveřické rockové noci, kterou kapela Fleret každoročně pořádá a tak ji letos musí její příznivci oželet. Konečně !!! fest však své fanoušky přilákal a do sportovního areálu v Zádveřicích jich přišly stovky.

„Předprodej vstupenek vypadal opravdu bledě, už jsme mysleli, že nezaplníme povolenou kapacitu návštěvníků. Ale je vidět, že k tomu nedošlo,“ usmívala se manažerka Kapely Silvia Hrachová v průběhu akce.

Fanoušci kapely si tak mohli vyslechnout nejen její známé hity, ale také nové písničky, které vznikly v době jarní covidové karantény.

„Máme na desce celkem 14 písmiček. Kapela si posílala text i muziku, domlouvali jsme se na dálku a zvládli jsme to. Původně měla deska vznikat na podzim a takto jsme využili jarní pauzu,“ přiblížila Silvia.

Děkujeme, že jste nás podpořili a přišli,“ děkoval na pódiu všem přítomným „Hrach“ Zdeněk Hrachový. „Jsme rádi, že jsme přišli, je to výborná akce,“ pochvalovali si například kamarádi Václav Dobeš a Patrik Hurta. „Je to paráda,“ doplnili.