V pátek 25. června se štáb přesune ze Slovenska do Otrokovic, kde bude natáčet další scény. „Pro jeden natáčecí den hledáme kompars. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 777 225 119 nebo na e-mailu pbouc@email.cz. Filmaři mají zájem nejenom o mladé lidi, ale o všechny příznivce motoristického sportu,“ uvedl asistent produkce Petr Bouc.

Námět i scénář pochází z dílny manželů Landových. Zpěvák je také autorem hudby. Ve snímku ztvární hlavního hrdinu Alexe.

„V našem rallymovie se zaměříme na komiku situací a charakteru. Každý závodník má jiný osobní cíl, ale závod v Nitře nakonec všechny spojí. Těšíme se na náš film, při kterém se chceme hlasitě smát a tiše plakat,“ přiblížila režisérka Mirjam Landová.

A co diváky čeká? Úspěšný závodník Alex je po havárii postaven před fakt, že má nádor na mozku. Podaří se mu ale získat zdravotní kartu do závodu v Nitře, kde se chce naposled měřit se svým největším konkurentem Němcem Weberem. I další posádky ale mají Nitru v merku. Jak všechno dopadne se veřejnost dozví při plánované premiéře 11. listopadu 2010.