Páteční line-up nabídne zajímavý pop-rockový a také mezinárodní mix. Premiéru na Štěrkáči si užije Adam Ďurica, comeback zase chystají oblíbené kapely Wohnout, Harlej a Horkýže Slíže. Slovenští divočáci pojedou až do nočních hodin.

Přesně ve 22 hodin ovládne stage britská kapela The Hara, která loni zazářila na Rock for People. Mladé trio z Manchesteru má chytlavé songy a také skvělou pódiovou show, kterou někteří přirovnávají k legendám Queen a AC/DC.

Premiéry i staří známí

Sobotní párty na Štěrkáči odstartuje už po poledni No Name. Oblíbená slovenská kapela se na Lážo Plážo Festu představí poprvé, podobně jako Divokej Bill, Heľenine oči nebo Skyline. Na přání fanoušků se vrací Pokáč, Iné Kafe a vypsaná fiXa, která po loňském úspěchu na Štěrkáči oslaví 30. narozeniny.

The Hara.Ilustrační foto - The Hara.Zdroj: Petr Klapper

„Poskládali jsme hodně šťavnatý line-up. Divokej Bill patří k nejžádanějším českým kapelám a do Otrokovic přiveze kromě největších hitů i spoustu ohňů. S kapelou Harlej zase připravujeme monstrózní show, kterou jen tak někde fanoušci neuvidí. Zároveň pokračujeme v tradici a opět přivážíme aktuální zahraniční jméno. O kapele The Hara v budoucnu ještě hodně uslyšíme,“ říká šéf festivalu Jan Svoboda.

Festival nabídne i Jarošovské pivo

Když návštěvníkům vyhládne, mohou si dát dobrotu z typické festivalové klasiky i ze světové kuchyně ve street food zóně. Žízeň zchladí například Jarošovským pivem.

Headlinerem festivalu je i samotný Štěrkáč s vodními atrakcemi, sportovními plácky a luxusním dětským hřištěm. Během festivalu si můžou návštěvníci zahrát Kenka puppetgame, uplést věneček nebo něco vytvořit v Mojí dílně.

Praktické informace

Placení

Na festivale návštěvníci zaplatí prostřednictvím náramku. Je to jednoduché, rychlé a bezpečné. Kredit si mohou nabít online ještě před festivalem, nebo na místě hotově i platební kartou. Na festivalu pak zaplatí přiložením náramku ke čtečkám, které mají všichni prodejci. Pokud po skončení festivalu zůstanou návštěvníkům na náramku peníze, mohou o zůstatek zažádat

do 14 dní přes online účtenku, NFCtron Tickets nebo mobilní aplikaci NFCtron. Peníze potom získají zpět na svůj bankovní účet.

Parkování

K Štěrkovišti se dostanete sjezdem 261 dálnice D1 ze směru od Brna. Parkoviště bude na louce vedle areálu, stejně jako minulý ročník. Parkovací místo si mohou návštěvníci koupit předem za 200 Kč na celý festival (pátek až neděle). Místo pro karavan vyjde na 600 Kč včetně přístupu k sociálnímu zázemí kempu.

Kemp

Oplocený a hlídaný kemp leží vedle parkoviště u festivalového areálu. Budou v něm k dispozici i toalety a základní umývání. Kemp bude otevřený od pátku 10 hodiny do neděle 12 hodiny. Místo vyjde na 300 korun na osobu za celý pobyt.

Vybrali jsme pro vás:

Vedro pronásledovalo milovníky bublinek ve Zlíně. Festival šumivého vína gradoval s příchodem podvečerních stínů
Vedro pronásledovalo milovníky bublinek ve Zlíně. Tisíce lidí si užily podvečer
 Ondřej Kovařík
Zlínský kraj v eurovolbách ztratil. Mandát obhájil pouze Ondřej Kovařík
Prodejna Lidlu. Ilustrační foto
Lidl chystá v Luhačovicích novou prodejnu. Stavět začne v polovině roku 2025
No Name na ZFF 2024 ve Zlíně
Filmový festival ve Zlíně je minulostí. Navštívilo jej 90 tisíc lidí