V době, kdy fandové lístky pořizovali, přitom ještě zdaleka netušili, zda si kupují lístek na zápas, ve kterém půjde ševcům o postup do semifinále, či zda by se naopak nemuselo jednat o poslední zápas sezony.

První odvážlivci dorazili k pokladnám Zimního stadionu Luďka Čajky už v půl sedmé. Šlo o Jana Kašíka, Annu Kalivodovou a Stanislava Hlinšťáka, mladou trojici spolužáků a kamarádů ze Všeminy. S podobným bojem o vstupenky už mají své zkušenosti.

„Vloni se mi podařilo získat poslední dva lístky na finále," vzpomněl Standa Hlinšťák na loňské štěstí. Pokud to jde, snaží se mladí fandové ze Všeminy nevynechat jediný zápas.

„Do Brna bychom ale raději nejeli," přiznala Anna Kalivodová, že brněnští fandové u ní nemají dobrou pověst. Zatímco za nimi hlídají místo v řadě jen prázdné židličky, oni na technickou podporu nespoléhají.

„To ustojíme. Stejně sháníme lístky na stání," směje se Jan Kašík.

Mezi devátou a desátou hodinou čekalo u stadionu několik desítek lidí. Jejich počet stoupal, jak se blížil začátek předprodeje ve 13 hodin. Přesto už někteří mohli mít lístky v kapse ráno.

Od osmi hodin totiž bylo možné pořídit lístek přes webové aplikace jako například Ticketpro či Ticketart. Vstupenky bylo teoreticky možné získat i na oficiálních předprodejních místech. Třeba ve Velkém kině ve Zlíně. Už kolem deváté hodiny ranní ale byly všechny vstupenky v systému Ticketpro vyprodané.

Nakonec ale přišla dobrá zpráva: desítky lístků budou k dispozici ještě dnes od 14 do 16 hodin na pokladnách zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně.