„Klidně mohla být ještě větší, nebýt necitlivého přístupu druholigového Zlína, který si na startu jarní části vzal od nás na zkoušku kanonýra Davida Červenku. Ten byl zklamán přístupem vedení týmu, když ho již po týdnu poslalo domů," posteskl si Ladislav Ďurďa, jenž následně svého střelce nepoznával.

„Šlo znát, jak jej celá věc se Zlínem rozhodila. Na jaře se hledal, čtyři vstřelené góly byly jen odvarem jeho možností. Vždyť na podzim dal třikrát více branek," spočítal kouč.

Luhačovičtí patřili v odvetách k tomu nejlepšímu v soutěži. Vždyť jako jedni z mála dokázali porazit všechny favority.

„Hodně si ceníme zejména výhry 3:2 v Morkovicích, kde jsme ještě v poločase prohrávali 0:2. Kluci si tak ověřili, že mohou hrát s kýmkoliv," potěšilo Ďurďu, pro kterého příští sezona v Luhačovicích bude s roční přestávkou 12. v řadě.

„Dostal jsem od vedení opět důvěru," potěšilo jej v minulých dnech.

S přípravou začali v Luhačovicích v pátek, přičemž již stihli sehrát první přátelský zápas, když vyhráli 9:0 v Horní Lidči.

„Kádr se nijak zásadně měnit nebude, kmenoví hráči zůstávají," těší Ďurďu, který nyní čeká, jak dopadnou námluvu zlínských Pantálka 
s Jasenským v divizním Slavičíně.

„Byli u nás na hostování a dál máme o jejich služby zájem. I kdyby to nedopadlo, jsem přesvědčen, že si vystačíme s tím, co máme," míní. Jistý je pak pouze příchod talentovaného Křenka 
z dorostu.

„Sice po nikom konkrétním nyní netoužím, ale je možné, že k nám ještě někdo přijde, možná ze Zlína," dodal .

O generálku se Luhačovicím postará úvodní kolo krajského pohráu, v němž vyzvou vítěze duelu Jaroslavice – Malenovice.

„Ještě předtím máme v plánu sehrát kvalitní utkání v Újezdci. Co se týče přípravných zápasů, to nám stačí. Nyní si kluci musí především odpočinout," přeje si lodivod Luhačovic, který bude mít s týmem opět nejvyšší ambice.

„O postupu vůbec nehovoříme, na něj si brousí zuby jiní vlčáci, například Provodov 
s nejlepším kádrem soutěže 
a ambiciózní Holešov," odhaduje Ďurďa.

„Samozřejmě budeme chtít v každém zápase vyhrát, ale naším cílem je opět skončit v popředí a nemít na jaře problémy se záchranou. Pokud soutěž přece jen vyhrajeme, pak rozhodnutí necháme na výboru," pousmál se Ladislav Ďurďa.