MALENOVICE – PORUBA 1:2

Přímý souboj o druhou příčku v tabulce začali domácí aktivně. Jejich útočné pojetí však porubská obrana v čele s gólmanem Michelem odrážela. Ke slovu se tak poprvé dostali hosté, kteří se také v 21. minutě ujali po trefě Indrsta vedení. Tým Geniczechu ale nepolevil v bojovnosti a necelých pět minut před koncem střetnutí po ráně Fryštáka od modré čáry vyrovnal na 1:1.

O vítězství hostů ovšem rozhodl v samostatných nájezdech Laryš. „V pohledné partii nám chyběl důraz před brankou soupeře. Navíc se nám nedařila hra v přesilovkách,“ konstatoval vedoucí malenovického mužstva Petr Hromadník.

Sestava Malenovic: Terna – Machuta, Skyba, Novák, Kubis, Kačor, Medek, Navrátil, Kadlčák, Jankovič, Sloboda, Sušina, Kučera, Šabacký, Hamrlík, Fryšták, Šimíček, Olša, Veselý.

Junioři nezaváhali

MALENOVICE – PORUBA 8:2

Domácí podcenili začátek utkání a od třetí minuty prohrávali 0:1. Malenovice se ovšem do tempa pozvolna dostávaly a ještě do konce úvodní třetiny skóre otočily. Ve druhé části už se útočnější mužstvo Geniczechu prosazovalo i střelecky.„Naše výhra mohla být i vyšší. Porubu ovšem držel gólman Uhlíř. Díky technickému pojetí jsme však jasně jistili zisk dalších tří bodů,“ uvedl kouč domácích Rostislav Večeřa.

Branky Malenovic: Svačina 2, Veselý, Večeřa, Lata, Vystavěl, Š. Kubis, Skyba.