Četnost spojů v pracovních dnech se mírně zvýší. V některých jízdních řádech dojde také k drobným změnám proti variantě, která byla na zastávkách vyvěšena na přelomu června a července.

„Od čtvrtka 1. září budeme jezdit opět podle jízdních řádů pro běžné pracovní dny, tedy s mírně zvýšeným počtem spojů oproti prázdninovému období včetně všech školních spojů. Doporučujeme cestujícím, aby na začátku září opět nahlédli do vyvěšených jízdních řádů nebo na internet a ujistili se, zdali a v jaké časové poloze budou dál jezdit jejich nejpoužívanější spoje,“ řekl vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek.

Zlínská zoo má nový přírůstek. Narodila se tam čtyři mláďata kapybar - největších hlodavců na světě.
Úspěch zlínské zoo: Narodila se tam čtyři mláďata největšího hlodavce

Jízdní řády pro běžné pracovní dny byly na zastávkách vyvěšeny už při hromadné změně jízdních řádů na přelomu června a července. Jde o první sloupec časových údajů papírových jízdních řádů. „Na základě vlastních sledování i připomínek cestujících jsme však považovali za vhodné přijmout ještě několik drobnějších změn a časových posunů některých spojů. O to více je potřebné, aby si cestující na začátku září odjezdy spojů ze své zastávky ještě ověřili,“ uvedl Pavel Nosálek. K takovým změnám dochází na linkách číslo 2, 4, 5, 9, 14, 31 a 32.

Vizovické Trnkobraní letos znovu nabídne zvučná jména.
Vizovické Trnkobraní je zpět. Na jaké hvězdy letos láká? Těšte se i na knedlíky

Takzvané prázdninové jízdní řády pro pracovní dny budou platit během roku ještě i v dalších dnech, ve kterých budou mít žáci základních a středních škol prázdniny. Přesný výčet dnů s platností prázdninových jízdních řádů je uveden v pravém informačním boxu zastávkových jízdních řádů.