Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miss Academia: Zabojuje i 36 vysokoškolaček ze Zlína

Zlín - Do soutěže onejkrásnější vysokoškolačku České republiky se letos přihlásilo 374dívek, ošestnáct méně než vminulém roce. Nejvíce, sedmatřicet studentek, je zMasarykovy univerzity vBrně, ojednu méně zUniverzity Tomáše Bati veZlíně.

12.1.2009
SDÍLEJ:

Z finále Miss Academia 2008Foto: Pavel Petruška

Přihlašovat se mohly dívky do půlnoci 9. ledna. Konečné číslo je podle organizátorů i letos vysoké, loni totiž došlo k nárůstu zájemkyň o více než sto procent.

„Možná bychom předchozí stav i překonali, ale náborová kampaň byla tentokrát, vzhledem k brzkému termínu galavečera, o téměř tři týdny kratší. Z tak vysokého zájmu o naši soutěž jsme však nadšení,“ uvedla jedna z hlavních manažerek projektu Sandra Čermáková.

Dodala, že 32 vysokoškolaček se přihlásilo z Univerzity Karlovy v Praze a stejný počet i z Univerzity Palackého v Olomouci. Mezi dalšími zaregistrovanými jsou například i studentky z Veterinární a farmaceutické univerzity či Policejní akademie.

„Na dívky nyní čeká předkolo. To první proběhne 16. ledna v prostorách hotelu Hilton Praha, druhé o týden později ve Zlíně,“ upřesnila Čermáková.

Přihlášené zájemkyně absolvují rozhovor s odbornou porotou v černých šatech, promenádu v plavkách a vědomostní test, který tvoří 60 % z celkového bodového ohodnocení.

Na základě něj sestaví organizátoři konečnou finálovou desítku, která bude 1. dubna 2009 bojovat o titul Miss Academia ČR 2009.

Autor: Marie Šidlová

12.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Již 25 let pořádá Dan Čagánek se svojí ženou Entomologickou výstavu v Otrokovicích. V pořadí již 47. setkání  milovníků hmyzu, pavouků a plazů se konalo v sobotu 14. října v Otrokovické besedě. Výměnného dne s prodejní výstavou se pravidelně zúčastní na d
17

Koupila jsem si dvě housenky

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

Těžký úkol čeká zlínskou radnici. Zjistit, proč zatéká do kontroverzního podchodu u opravovaného obchodního domu Prior.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení