Letošní vítězka nastupuje po prázdninách do třetího ročníku Fakulty humanitních studií UTB. „Dokončím bakalářské studium a uvidím, co bude dál. Jestli budu pokračovat ve studiu nebo začnu pracovat,“uvažovala Plhoňová. Pravdou ale je, že současná královna krásy si práci již našla. „Díky soutěži jsem začala pracovat v regionální televizi RTA jako příležitostná moderátorka. To je asi nejvíce, co Miss Academia přinesla mé kariéře,“ svěřila se.

Nová práce však není jedinou změnou v životě čerstvé miss. „Po soutěži jsem absolvovala hodně akcí, které mi přinesly bohaté zkušenosti. Velmi vzácnou je pro mě účast v pořadu Uvolněte se, prosím. I když musím říct, že to nebyla zrovna příjemná chvíle. Jednalo se o psychicky hodně náročný zážitek,“ vysvětlila Plhoňová. Jiné prožitky spojené s kralováním už byly příjemnější. „Vyhrála jsem tandemový seskok padákem a minulý týden jsem se projížděla v rally autě. Velkou radost mám také z půjčeného auta Škoda Roomster,“ řekla súsměvem.

Plhoňová si život neplánuje, ale už dnes ví, že modelingem byse živit nechtěla.„Jsem totiž prcek. Kdyby nebyla Miss Academia ve Zlíně, nikdy bych se nepřihlásila. Soutěž jsem navíc znala již z dřívějška díky Martině Mikové, vítězce roku 2003,“ vysvětlila Plhoňová. Martina Miková, která pochází rovněž ze Zlína, studovala Fakultu managamentu a ekonomiky na UTB. Nyní žije Miss Academia 2003 v zahraničí. O tom, že dívky ze Zlína v soutěži pravidelně bodují, svědčí i vítězství Darji Lešanovské v roce 2005. „Ráda vzpomínám především na atmosféru vytvořenou podporou publika, na ostatní dívky a hlavně na skvělý realizační tým,“řekla Lešanovská.

Úspěch na Miss Academia nebyl jejím posledním. O rok později získala titul Miss sympatie na kosmetické soutěži Miss In. Stejně jako Plhoňová se ale modelingem živit nehodlá. „Loni jsem promovala z financí. Nyní bydlím v Praze a pracuji v bance,“ doplnila Lešanovská.