Podle něj zaznamenal půlhodinu před půlnocí zaznamenal operátor, že na autobusovém nádraží se schyluje k potyčce. Kolem skupinky postávajících mužů totiž divoce poskakoval mladík svlečený do půli těla, který zaujímal křečovité bojové postoje.

„I když městská kamera neumí zprostředkovat přenos zvuku, bylo více než zřejmé, že pohár trpělivosti se rychle naplňuje. To se potvrdilo ve chvíli, kdy se jeden z mužů pokusil skotačícího chlapce neúspěšně chytit, načež se totéž povedlo po chvíli a jen na chvíli až dalšímu z nich. Tou dobou již ale na místo směřovaly dvě nejbližší hlídky Městské policie Zlín,“ přiblížil Pavel Janík.

O několik chvil později bylo podle něj zjištěno, že horkokrevný mladík překypující tělesnou energií je 18letý občan nedaleké obce, který strážníkům sdělil, že je Bruce Lee a trénuje.

„Přítomní muži ve věku 27 – 45 let o setkání s touto celebritou zjevně nestáli a strážníkům uvedli, že se vlastně nic nestalo, jen si přejí, aby je dotyčný neobtěžoval nejapnými řečmi a své skopičiny šel předvádět jinam. Hlídka MP Zlín proto pomohla zkrotlému mladíkovi nalézt své oblečení a batoh, načež se odebral v doprovodu svého kamaráda meditovat do místa bydliště,“ uzavřel příběh bojovníka, který naštěstí skončil dobře, Pavel Janík.