V pátek Berani podlehli Mladé Boleslavi 1:4.

,,Začátek utkání se nám nepovedl. V úvodní pasáži střetnutí si víc šancí vypracovali hosté. Od druhé části jsme se zlepšili a hru jsme vyrovnali. Ovšem delší dobu nás trápí špatná koncovka a ani v duelu s Mladou Boleslaví se nám v ní nedařilo. Navíc jsme v závěrečné pasáži zápasu dělali chyby. Čtvrtý gól jsme inkasovali dokonce v oslabení,“ konstatoval po souboji s mladoboleslavským mužstvem kapitán ševců Patrik Nábělek.

V sobotu zlínské mužstvo prohrálo s Libercem 4:6.

,,V tomto duelu jsme podali lepší výkon, než v utkání s Mladou Boleslaví. Hosté ovšem vedli 2:0 a 5:2. Nám se podařilo v 53. minutě korigovat na 5:4. Severočeši si ale 69 sekund před koncem střetnutí po přesné trefě Jenčovského do naší odkryté brány pojistili výhru. Liberec byl silný na puku a dobře bruslil. Nám k bodovému zisku chybělo štěstí,“ tvrdí Patrik Nábělek.

Před reprezentační přestávkou odehraje Zlín ještě dva zápasy. V pátek 3. února nastoupí od 17.30 hodin v Litvínově, v sobotu 4. února bude bojovat o body od 13 hodin v Karlových Varech.

43. kolo: HC BERANI ZLÍN – BK MLADÁ BOLESLAV 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)

Branka Zlína: Marek.

44. kolo: HC BERANI ZLÍN – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 4:6 (1:2, 1:1, 2:3)

Branky Zlína: Chludil, Sadovikov, Mikel, Tomek.

Zlín: Synek, Tomáš Málek (Uherek) – Adam Hamrla, Burián, Zavřel, Nábělek, Špaňhel, Mikel, Šišák – Jakub Čechmánek, Marek, Laciga, Frömel, Chludil, Matúšů, Kaláč, Sadovikov, Babulík, Vaculík, Pilát, Klimek, Tomek Trenér: Luboš Jenáček.