Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Notorická výtržnice: co si o ní myslí čtenáři?

Zlín /DISKUZE, VYJÁDŘENÍ MĚSTSKÉ POLICIE/ - Velký ohlas u čtenářů vyvolal článek Zlínského deníku o pověstné sedmačtyřicetileté výtržnici. Ta je známá svými až komickými vystoupeními na různých kulturních akcích, včetně striptýzu.

8.6.2009 33
SDÍLEJ:

Zlínská výtržnice pohledem policejní kameryFoto: Městská policie Zlín

Rovněž však dokáže být nebezpečná, protože už v několika případech napadla kolemjdoucí. Policie však tvrdí, že s ní nic dělat nemůže. Své zkušenosti v diskusi na webu www.zlinskydenik.cz přidali i čtenáři.

„Taky jsem s ní měla ne jednu zkušenost, ještě když jsem dojížděla denně do práce. Na autobusovém nádraží je jako doma, předvádí se, pobuřuje, vyhrožuje, nesmíte se na ni raděj ani podívat, aby nezačala komunikovat - pak se jí nezbavíte!!,“ sdělila pisatelka Veronika.

Dodala, že byla svědkem, kdy dotyčná vystoupila z trolejbusu a šla přímo k dívence v růžovém kostýmku a lodičkách a jen tak jí prostě dupla na nohu. „Akorát by mě zajímalo, jak by jednali strážníci, kdyby se už někdo začal opravdu bránit a prostě ji taky napadl, jestli by to bylo taky nepostižitelné??!!,“ ptá se.

Podle pisatelky Věry je tato žena opravdu nebezpečná sobě i jiným lidem a je smutné, že se s tím nedá nic dělat. „Jeden známý si stěžoval, že do něho zezadu strčila tak, že skoro upadl na vozovku. Druhá známá musela zasahovat, když tato paní napadla maminku s kočárkem, mohla bych jmenovat dál. Já osobně s ní mám už také zkušenosti, naštěstí mně zatím pomohlo, že jsem jí pohrozila policajtama,“ uvedla Věra.

Řada lidí tak volá po tom, aby se o známou výtržnici úřady postarali. Někteří dokonce navrhují zbavení svéprávnosti. „Souhlasím s názory, že by se s touto paní skutečně mělo něco dělat. Vše je bohužel nachystáno k nepříjemnému konci. Buď někomu skutečně ublíží (viz strkání do cesty), nebo sama skončí po koly auta. Pomožte ji někdo prosím, pod péčí psychiatrů se sama tato žena bude mít lépe,“ podotkl autor příspěvku do diskuse Rohn.

V úterý 8. června se k případu nebezpečné výtržnice vyjádřila i zlínská městská policie. „Za uplynulých 12 měsíců jsem tuto ženu 8x předali příslušnému správnímu orgánu, ať už se jednalo o odbor dopravy za pohybování se ve vozovce nebo na oddělení přestupkové za buzení veřejného pohoršení. Nicméně i zde jí mohou jen udělit pokutu, bohužel,“ sdělila mluvčí Městské policie Zlín, Šárka Škubalová.
A co si myslíte Vy? Zapojte se do žhavé diskuze.

8.6.2009 VSTUP DO DISKUSE 33
SDÍLEJ:
Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Již 25 let pořádá Dan Čagánek se svojí ženou Entomologickou výstavu v Otrokovicích. V pořadí již 47. setkání  milovníků hmyzu, pavouků a plazů se konalo v sobotu 14. října v Otrokovické besedě. Výměnného dne s prodejní výstavou se pravidelně zúčastní na d
17

Koupila jsem si dvě housenky

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

Těžký úkol čeká zlínskou radnici. Zjistit, proč zatéká do kontroverzního podchodu u opravovaného obchodního domu Prior.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení